Dlaczego Celine Dion zniknęła ze sceny muzycznej?

Celine Dion pomimo upływu lat wciąż zachwyca swoimi występami. W ostatnim czasie do fanów dotarła smutna wiadomość, bowiem gwiazda odwołuje koncerty. Co jest powodem takiej decyzji i kiedy można spodziewać się powrotu piosenkarki na scenę?

Foto. instagram.com/celine_doon_brasil

Celine Dion zniknęła ze sceny muzycznej. Poinformowała fanów za pośrednictwem Facebooka, że wszystkie koncerty w Caesars Palace w Las Vegas, które były zaplanowane od 27 marca do 18 kwietnia, zostaną odwołane. Piosenkarka ma problemy zdrowotne. Czeka ją operacja ucha.

Celine zajmuje się zdrowiem ucha środkowego, co powoduje zaburzenia słuchu i sprawia, że niezwykle trudno jej śpiewać. Doświadczała tego stanu przez ostatnie 18 miesięcy, ale z powodzeniem była leczona różnymi lekami w tym także kroplami do uszu. W ciągu ostatnich kilku tygodni leki te już jej nie pomagały, więc zostanie poddana zabiegowi chirurgicznego w celu rozwiązania problemu” – podają zagraniczne media.

Czy będziemy musieli długo czekać na powrót Celine na scenę? Gwiazda zapewnia, że wznowi koncerty w połowie maja.

Nie miałam ostatnio szczęścia… Nie mogłam się doczekać występów i nadal nie mogę… Po prostu nie mogę w to uwierzyć! Przepraszam wszystkich, którzy planowali podróż do Las Vegas, aby być na moim koncercie. Wiem jakie to rozczarowujące, bardzo mi przykro” – napisała.

Życzymy Celine szybkiego powrotu do zdrowia!