Dlaczego Meghan Markle i książę Harry muszą zwrócić prezenty ślubne?

Ślub Meghan Markle i księcia Haryy'ego to wydarzenie na ustach dziennikarzy z całego świata. Uwadze nie umknął żaden szczegół - od strojów i gości ceremonii po wydatki związane z jej organizacją.

Foto. Instagram.com/meghanmarkle_

Królewska para otrzymała prezenty, których wartość przyprawia o zawrót głowy! Wśród nich jest mnóstwo wspaniałych, spersonalizowanych upominków. Co ciekawe, Harry i Meghan nie będą mogli się nimi nacieszyć – nawet ich nie odpakują! Dlaczego?

Dwór królewski to otoczenie, które funkcjonuje według ściśle określonych wytycznych. Mogliśmy już zaobserwować to, kiedy aktywna w social mediach Meghan Markle musiała zniknąć z portali społecznościowych. Czy para będzie musiała zwrócić wszystkie otrzymane podarunki ślubne, czy jednak zachowa coś dla siebie?

Protokół królewski nakazuje zwrócenie otrzymanych z okazji ceremonii zawarcia małżeństwa prezentów. Para może zachować tylko te, które nie służą do celów komercyjnych i nie nawiązują w jakikolwiek sposób do promocji marek. Meghan Markle i książę Harry muszą oddać prezenty ślubne o wartości blisko 7 milionów funtów.