Dominika Tajner zaręczyła się z bokserem

Do trzech razy sztuka? Po nieudanych małżeństwach z Juliuszem Idzikiem i Michałem Wiśniewskim, Dominika Tajner znalazła szczęście u boku sportowca. Jej wybranek właśnie poprosił ją o rękę.

"<yoastmark

Dominika Tajner zaręczyła się! Była żona Michała Wiśniewskiego nie miała do tej pory dużego szczęścia w miłości. Chociaż pierwsze małżeństwo z Juliuszem Idzikiem zaowocowało synem Maksymilianem, to sam związek nie przetrwał. Złamane serce Dominice Tajner pomógł wyleczyć czerwonowłosy wokalista zespołu Ich Troje. Razem para była przez 7 lat, ale w 2019 Wiśniewski złożył pozew o rozwód.

Zobacz także: Michał Wiśniewski gwiazdą nowego reality-show

Czas na miłość

Po rozwodzie z byłym mężem, Dominika Tajner związała się z 62-letnim Cypryjczykiem, Demetrisem. Niestety, parze przeszkodziła pandemia, która uniemożliwiła im częste podróże i odwiedziny. Z tego powodu zakochani postanowili się rozstać. Następnie Tajner wyznała, że jest szczęśliwa u boku tajemniczego Adama. Jednak i to uczucie nie miało przyszłości, bo para rozstała się w lutym tego roku. Na szczęście na drodze gwiazdy pojawił się Mariusz Wach.

Dominika Tajner zaręczyła się

Nowy ukochany Dominiki Tajner to Mariusz Wach, utytułowany polski bokser, który na profesjonalnym ringu zadebiutował w 2005 roku. 42-latek podczas swojej kariery wywalczył m.in. pasy WBC i TWBA w wadze ciężkiej. O zaręczynach z pięściarzem Dominika Tajner poinformowała na Instagramie, gdzie pochwaliła się swoim nowym diamentowym pierścionkiem.

No i stało się… Moja odpowiedź brzmi…. „TAK” – napisała na zdjęciu z zaręczynowym pierścionkiem gwiazda.

dominika tajner zaręczyła się
Dominika Tajner zaręczyła się z bokserem. Foto Instagram @dominika_tajner