Ed Sheeran w amerykańskim „The Voice”! Został mega mentorem uczestników

Muzyk, którego hity znają chyba wszyscy, wesprze trenerów XXI edycji "The Voice" - Kelly Clarkson, Arianę Grande, Johna Legenda i Blake'a Sheltona. Zostanie mega mentorem ich programowych podopiecznych.

Ed Sheeran w "The Voice"
Ed Sheeran w amerykańskim „The Voice”! Został mega mentorem uczestników. Foto Instagram @teddysphotos

Ed Sheeran w „The Voice” to coś, czego jeszcze nie było. Brytyjski wokalista nie zasiądzie co prawda w fotelu trenerskim, jednakże czeka go równie odpowiedzialne zadanie. Gwiazdor udzieli porad uczestnikom programu, którym udało się przebrnąć przez rundę bitew.

Ed Sheeran w „The Voice”

Wszyscy fani amerykańskiej wersji show będą mogli oglądać 30-letniego piosenkarza z roli mega mentora od 25 października. Ed pojawi się w części zwanej „nokautem”, w której utalentowani debiutanci walczą o możliwość zaprezentowania się w odcinkach na żywo. W Stanach Zjednoczonych podczas tego etapu programu pojawia się mega mentor, który pomaga uczestnikom dobrać repertuar i udziela wskazówek wokalnych. W XXI edycji show tę funkcję objął właśnie Sheeran. Natomiast w poprzednich latach jako mega mentorzy występowali m.in. Snoop Dogg, Usher, Taylor Swift czy Mariah Carey.

Nowości od Eda Sheerana

Brytyjski muzyk przez jakiś czas był nieobecny na scenie muzycznej. Po wielkim sukcesie, jaki osiągnął, usunął się w cień, by poświęcić czas rodzinie. Niedawno jednak powrócił i to z przytupem. Zapowiedział premierę płyty, która ukaże się już pod koniec miesiąca. Wypuścił trzy single – „Bad Habits”, „Visiting Hours”, a także „Shivers”. Ogłosił również trasę koncertową, podczas której dwukrotnie odwiedzi Polskę. 30-latek zagra w Warszawie 25 i 26 sierpnia 2022 roku na Stadionie Narodowym.