Ed Sheeran zakażony. Koronawirus pokrzyżował plany piosenkarza

Brytyjski artysta został poddany kwarantannie. Z większości zobowiązań będzie się starał wywiązać online.

ed sheeran koronawirus
Ed Sheeran zakażony. Koronawirus pokrzyżował plany piosenkarza. Foto Instagram @teddysphotos

Ed Sheeran wydaje właśnie nowy album. Jego najświeższa płyta, „=” (Equals), ma ukazać się już w piątek. Piosenkarz ma więc na pewno zapełniony po brzegi grafik. Niestety, jak się okazało, w promocji krążka przeszkodzi mu koronawirus.

Ed Sheeran i koronawirus

Muzyk o swoim pozytywnym teście na koronawirusa poinformował w niedzielę na swoim Instagramie.

Cześć, ludzie. Mam dla was szybką wiadomość. Niestety, mój test na Covid okazał się pozytywny, dlatego jestem teraz w samoizolacji i przestrzegam rządowych wytycznych. To znaczy, że na razie nie jestem w stanie wypełnić żadnych obowiązków, które wymagałyby mojej fizycznej obecności, dlatego wiele z zaplanowanych wywiadów/występów będę dawał z domu. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Bądźcie bezpieczni x – napisał Sheeran.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Post natychmiast przykuł uwagę fanów. Komentarze szybko zapełniły się życzeniami powrotu do zdrowia. Wśród miłych słów znalazły się też takie skierowane do rodziny artysty. Fani nie omieszkali także zapewnić gwiazdora, że chociaż są smutni, to nie są nim zawiedzeni.

Płyta „Equals”

29 października na rynku ukaże się piąta płyta piosenkarza, „=” (Equals). Na krążku znajdują się między innymi takie hity, jak „Shivers” i „Bad Habits”. Oba utwory dotarły już na szczyt brytyjskich list przebojów. Także w Polsce zdobyły uznanie, szczególnie „Bad Habits”. Również u nas piosenka została singlem numer jeden. Teledysk do niej obejrzało już prawie 200 milionów internautów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Koncert Eda Sheerana w Polsce

W przyszłym roku Sheeran ma zamiar ruszyć w stadionową trasę koncertową „The Mathematics”. Występy mają zacząć się w kwietniu, a piosenkarz zamierza odwiedzić Wyspy Brytyjskie, Skandynawię i Środkową Europę. Zawita również w Polsce. Jego koncert w naszym kraju planowany jest na 25 sierpnia 2022.