Ewa Farna wyszła za mąż!

Ewa Farna nie jest już panną! Piosenkarka poinformowała w mediach społecznościowych o najważniejszym dniu w swoim życiu.

ewa_farna93.Instagram

Ewa Farna nie często dzieli się swoim życiem prywatnym, lecz teraz zrobiła wyjątek. Zdjęciem w białej sukni i welonie pochwaliła się w mediach społecznościowych, tym samym przekazując fanom nowinę o jej zaślubinach z wieloletnim partnerem Martinem Chobota. Para zna się już ponad 9 lat, a od 4 jest w związku. Martin jest gitarzystą w zespole piosenkarki.

Ceremonia ślubna odbyła się kilka dni temu. Jak wyznaje Ewa, wszystko utrzymane było w tajemnicy, z daleka od mediów, za co dziękuje swoim gościom.

Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się ciesze, że mogę Was o tym poinformować „osobiście”, własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy… Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się-napisała Ewa.

Gratulujemy!