Filip Chajzer poprowadzi DD TVN!

Kilka dni temu z programem "Dzień Dobry TVN" pożegnał się wieloletni pracownik stacji - Jarosław Kuźniar. W mediach spekulowano, kto go zastąpi. Pisano o powrocie Andrzeja Sołtysika, który od kilku lat borykał się z problemem alkoholowym, przez co usunął się z życia publicznego. Okazało się jednak, że to nie on zastąpi Kuźniara...

Filip Chajzer. GA
Filip Chajzer. GA

Jarosław Kuźniar od jakiegoś czasu stopniowo przygotowywał swoich fanów do rozstania z programem śniadaniowym. Nie ukrywał też, że coraz mocniej pochłania go prywatny biznes, jaki prowadzi z żoną. W końcu ogłosił, że odchodzi z TVN-u i przechodzi do popularnego portalu Onet.pl, gdzie poprowadzi własny program publicystyczny.

Fani Dzień Dobry TVN czekali niecierpliwie na ogłoszenie zastępcy i się doczekali!
Wczoraj wieczorem, na swoim fanpage’u Filip Chajzer napisał, że od sierpnia to właśnie on poprowadzi popularny program śniadaniowy!

Drodzy Państwo. Z ogromną przyjemnością informuję, że w sierpniu poprowadzę dla Państwa Dzień Dobry TVN. Trzymajcie kciuki. Za prowadzenie i nogę 🙂 Mówią, że do wesela się zagoi… O prowadzeniu i gojeniu nic nie mówią 🙁 – napisał prezenter.

Fani Filipa na tę wieść obsypali jego wpis serdecznymi gratulacjami. Pojawiły się też sugestie co do współprowadzącej (jak wiadomo, DD TVN prowadzą damsko-męskie duety: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Magda Mołek i Marcin Meller).

Nie wiadomo jeszcze, czy program wraz z Filipem poprowadzi partnerująca do tej pory Kuźniarowi – Anna Kalczyńska. Młody prezenter nie podzielił się również informacją, czy jego nowe zajęcie będzie miało charakter wakacyjny, czy na stałe zastąpi on starszego kolegę po fachu? Jedno jest pewne – Marcin Prokop będzie miał dużą konkurencję!