Fit Lovers. To był dla nich przełomowy rok! Jakie mają cele na 2019?

Fit Lovers, czyli sportowy duet w składzie Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, to niezwykle zakręcona para, która wygrywa pod względem popularności w social mediach. Ten rok wywrócił ich życie do góry nogami. Jak ich losy zmieniły się po udziale w programie "Ameryka Express"?

Foto. Facebook @FitLovers

Początkowo popularność przyniósł im kanał na Youtube, na którym pokazują swoje codzienne życie oraz podejmują różne wyzwania. Dzięki udziałowi w programie „Ameryka Express”, gdzie zdobyli II miejsce, poznał ich już nie tylko Internet, ale i cała Polska! Od tej pory ich kariera nabrała jeszcze szybszego tempa, choć musieli też stawić czoło wyzwaniom m.in. negatywnym reakcjom ze strony „hejterów” oraz opiniom portali plotkarskich, ponieważ ich wizerunek budził wiele kontrowersji.

– To średnio do nas dociera tak naprawdę. My znamy swoją wartość, wiemy kim jesteśmy i co chcemy przekazać i takie negatywne opinie nie są dla nas żadnym wyznacznikiem. – powiedziała Pamela w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

– Najbardziej utożsamiamy się z ludźmi, którzy są z nami cały czas, którzy nas dopingują, pomagają, mówią co możemy jeszcze wykombinować ciekawszego i to nas bardziej nakręca do działania niż „hejty” i ludzie, którzy tworzą swoje własne historie. – dodał Mateusz.

W tym roku, oprócz występu w programie, sławna para wydała własną linię kosmetyków naturalnych, a także spełniła swoje marzenie odwiedzając Los Angeles. Kanały Fit Loversów w social mediach (prowadzone od okołu 6 lat) przekroczyły w 2018 roku magiczną liczbę miliona obserwatorów, a oprócz tego partnerzy oficjalnie obwieścili, że… zaręczyli się! I to w samym Las Vegas, gdzie Mateusz oświadczył się Pameli, wypożyczając na tę okazję ekskluzywne Lamborghini. Teraz para jest już w podróży do nowego miasta – Nowego Jorku.

Podróże, miłość, sport, biznes i popularność… ten rok zdecydowanie należał do nich! A jakie są ich cele na 2019 rok?
– Noga w górę i do przodu!