Jarosław Bieniuk oficjalnie potwierdza: powstanie film o Annie Przybylskiej

Znamy szczegóły dotyczące długo wyczekiwanej produkcji. Partner zmarłej 7 lat temu aktorki podzielił się krótkim teaserem oraz zdradził, kto zrealizuje film.

Film o Annie Przybylskiej
Jarosław Bieniuk oficjalnie potwierdza: powstanie film o Annie Przybylskiej. Foto Instagram @kobietapl_bilzej_gwiazd

Jarosław Bieniuk poinformował w mediach społecznościowych, że już wkrótce zostanie zrealizowany film o Annie Przybylskiej. Aktorka, która ponad 7 lat temu przegrała walkę z rakiem trzustki, była jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego showbiznesu lat 2000. Plotki o produkcji dotyczącej artystki pojawiały się już wcześniej, jednak dopiero teraz Bieniuk je potwierdził. Jak dowiedział się serwis Pudelek, film zrealizuje Telewizja Polska.

Niepublikowane materiały rodzinne

Piłkarz, który przez 12 lat tworzył związek z Anną Przybylską, postanowił pokazać na Instagramie nieznane dotąd filmy z archiwum prywatnego. W poście zapowiedział długo wyczekiwaną produkcję.

– Moi Drodzy, wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej Rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu… – napisał sportowiec.

Wzruszające materiały przeplatane są cytatami zmarłej aktorki, która mówi o swojej pracy i dzieciach, które były dla niej wszystkim.

 Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem matką trójki dzieci…i że to są takie kochane dzieciaki. 

Kto wyprodukuje film o Annie Przybylskiej?

W swoim poście Jarosław Bieniuk podziękował za cierpliwość Krystianowi Kuczkowskiemu i Michałowi Bandurskiemu – duetowi producenckiemu, który wcześniej zajmował się tworzeniem ekranowych biografii takich gwiazd jak Krzysztof Krawczyk czy Maryla Rodowicz. Nietrudno zgadnąć, że w tym przypadku za realizację również odpowie Telewizja Polska.
Producenci od lat przygotowywali się do stworzenia filmu o Przybylskiej, natomiast dopiero teraz pojawiła się zgoda rodziny na takie przedsięwzięcie. Jak twierdzi informator redakcji Pudelka, TVP każdą decyzję konsultuje z bliskimi zmarłej aktorki, przy których współpracy realizowana jest produkcja.
Premiera filmowej biografii Anny Przybylskiej została zapowiedziana na 5 października 2022 roku.