Kasia Nosowska trafiła do szpitala. Konieczna była operacja!

Kasia Nosowska to jedna z najbardziej utalentowanych i utytułowanych polskich wokalistek. Obecna na scenie od 20 lat, ma nietopniejące grono fanów. 

Kasia Nosowska. GA
Kasia Nosowska. GA

I to właśnie jej fani byli najbardziej zmartwieni, gdy piosenkarka odwołała swój piątkowy występ w Jarocinie oraz sobotni w Węgorzewie.

Powodem okazały się być problemy zdrowotne Kasi. Artystka podczas kręcenia teledysku do utworu Historia zerwała ścięgno Achillesa i konieczna była operacja, o której poinformowała na swoim fanpage’u:

Niestety, ale podczas kręcenie klipu do „Historii” zerwałam ścięgno Achillesa (dzisiaj operacja) i muszę odwołać wszelkie działania artystyczne zaplanowane na ten weekend – dotyczy to zarówno mojego występu na festiwalu w Jarocinie w piątek 8 lipca (projekt Nowsza Aleksandria), a także koncertu Hey’a 9 lipca na festiwalu w Węgorzewie – napisała Kasia Nosowska we wtorek. – No i taka to oto historia…naprawdę bardzo mi przykro 🙁 Przepraszam zarówno publiczność, która szykowała się na te wydarzenia, jak i organizatorów, którzy włożyli mnóstwo pracy, żeby jak najlepiej przygotować obydwie imprezy – napisała Nosowska.

Bez tytułu

 

Mamy nadzieję, że Kasia szybko dojdzie do siebie i już niebawem w pełni sił wróci na scenę 🙂