Katarzyna Figura cierpi na samotność?! [wideo]

Wsparcie bliskich jest niezwykle ważne dla Katarzyny Figury. Zapewnia ono siłę do walki z trudnościami i poczucie szczęścia. Zdaniem aktorki do szczęścia potrzebne są nie tyle spektakularne gesty i czyny, ile dobra energia i uśmiech otaczających osób.

Katarzyna Figura, Obcasy.pl.
Katarzyna Figura, Obcasy.pl.

Według Katarzyny Figury w życiu chodzi o to, aby być szczęśliwym, zdrowym i pełnym energii. Zdaniem aktorki poczucie szczęścia daje przede wszystkim miłość oraz bliskość innych ludzi, a nie bezsensowna pogoń za dobrami materialnymi. W tych fundamentalnych wartościach tkwi istota życia i siła, która pozwala przezwyciężać trudności.

– Jeżeli gonimy za czymś, co jest ułudą, za pozorami życia, za sprawami stricte materialnymi i chwilowymi, nie ma w tym istoty życia. Jeżeli naprawdę myślimy o tym, że każdy dzień jest czymś wspaniałym, jest wielkim darem, to wtedy naprawdę w tym uczestniczymy – mówi Katarzyna Figura agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka twierdzi, że o szczęściu często decydują nie spektakularne gesty i czyny, ale zwykła ludzka życzliwość, uśmiech, dobra energia i chwila radości podarowana przez innych. Bardzo istotne jest bezinteresowne wsparcie bliskich w samotności łatwiej bowiem poddać się niepokojom.

– W samotności najłatwiej jest się poddać lękom i niepokojom, czy w chorobie, czy w sytuacjach trudnych dla nas, tak naprawdę to jest najłatwiejsze rozwiązanie sprawy – mówi Katarzyna Figura.

Gwiazda sama doznaje takiej bezinteresownej pomocy. Jej teściowa, Dorothy Morton, wspiera ją bowiem w sprawie rozwodowej, toczącej się od ponad trzech lat.

– Ważne jest, aby stawić czoła, czerpać z pomocy bliskich osób, który doceniają, kim jesteśmy, kochają nas, w tym wszystkim jest miłość, w tym wszystkim jest serce – mówi Katarzyna Figura.