Khloe Kardashian stworzy sportową linię ubrań – dla wszystkich rozmiarów!

Khloe za pomocą kolekcji ubrań przekaże coś bardzo ważnego - należy akceptować ciało i nie szufladkować ludzi.. Czy rozmiar faktycznie nie ma znaczenia?

foto. instagram.com/khloekardashian

Marki ubraniowe promują swoje najnowsze  kolekcje przez kampanie, w których udział biorą modelki o rozmiarach s i xs. Rzadko zdarza się, aby twarzą reklamy była osoba o bardziej bujnych kształtach. Jednak można dostrzec wiele przedsięwzięć na rzecz akceptacji w modzie wszystkich rozmiarów. Przykładem takiego działania jest pomysł Khloe Kardashian.

Gwiazda założyła w 2016 roku markę odzieżową Good American. W skład kolekcji wchodził jeans, t-shirty i bluzy. Odkąd celebrytka prowadzi zdrowy tryb życia, postanowiono rozszerzyć zakres. Khloe zaprojektuje odzież sportową – dla wszystkich rozmiarów.Kolekcja The Performance będzie dostępna w londyńskim domu towarowym Selfridges.

Kardashianka zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy ma szczupłą sylwetkę i nie jest to nic złego czy nienaturalnego. Promuje przekonanie, że rozmiar nie definiuje tego, jak człowiek się czuje.

Naprawdę musimy przestać porównywać się z każdą osobą. Musimy być najlepszą wersją nas samych. Zawsze porównywałam się z moimi siostrami, ale nigdy nie będę wyglądać jak one. Dlatego było dla mnie ważne, żeby stworzyć linię ubrań, które będą odpowiednie dla wszystkich rozmiarów – mówiła w wywiadzie dla magazynu The Sunday Times.

Khloe zainteresowała się sportem po rozstaniu z mężem Lamarem Odomem. Prowadzi aktywny tryb życia, ma nawet swój program i napisała książkę. Pochwalacie ją za apel o akceptację siebie?