Khloe Kardashian wybrała imię dla córki. Sprawdźcie jakie!

Gwiazda reality show Khloe Kardashian 12 kwietnia urodziła swoje pierwsze dziecko. Teraz zdradziła, że córka otrzymała oryginalne imię True.

Foto khloekardashian.Instagram

Khloe Kardashian została mamą. Przed rozwiązaniem w internecie pojawił się materiał dokumentujący niewierność jej partnera, Tristana Thompsona. Wiadomość o zdradzie prawdopodobnie wywołała wcześniejszy poród gwiazdy.
Do tej poru już było wiadomo, że w rodzinie Kardashian urodzi się dziewczynka. Khloe nie zdradzała, jakie imię otrzyma córka. Mówiła jedynie, że imię będzie zaczynać się na literę „K” albo „T”. Kilka dni temu na profilu w Instagramie młoda mama powiadomiła, jakie imię wybrała dla córki.

– Nasza mała dziewczynka, True Thompson, całkowicie skradła nasze serca i jesteśmy przepełnieni miłością. To błogosławieństwo powitać tego anioła w rodzinie! Mamusia i tatuś kochają cię, True! – napisała celebrytka.

Fani gwiazdy zobaczyli w takim wyborze iminie dziewczynki ukryty sens, nawiązując do ostatniego skandalu z którym był powiązany ojciec dziecka Tristan Thompson. Kris Jenner obaliła plotki, publikując post na Instagramie, w którym wyjaśniła prawdziwe pochodzenia imienia wnuczki.

– Jestem tak podekscytowana, że mogę powitać moją drogocenną, małą wnuczkę True! Zabawny fakt… imię mojego dziadka od strony ojca brzmiało True Otis Houghton… Mój ojciec nazywał się Robert True Houghton… tak więc jestem podekscytowana, że Khloe nazwała swoją córkę True! – powiadomiła Kris Jenner.

Jednak jeszcze nie wiadomo czy Khloe postanowi wybaczyć swojemu niewiernemu partnerowi. Niektóre media podają, że gwiazda po porodzie zamierza wychowywać córkę razem z Tristanem.