Kolacja z Natalią Siwiec albo Łukaszem Jakóbiakiem na licytacji WOŚP!

Warszawska Restauracja Akademia postanowiła w tym roku wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na wystawione przez nas aukcje trafiły kolacje ze znanymi osobami ze świata mediów, filmu, tańca i sportu. Aby wesprzeć szczytny cel wystarczy wylicytować kameralne kolacje z takimi gwiazdami jak: Natalia Siwiec, Łukasz Jakóbiak, Małgorzata Leitner, Gosia Baczyńska, Rafał Maserak, Walerija Żurawlewa czy Wiktoria Omyła.

fot.instagram.com/nataliasiwiec.official

Pierwsze aukcje rozpoczęły się już w drugiej połowie grudnia, a ich finał nastąpi w najbliższą niedzielę. Do chwili obecnej największą popularnością cieszy się kolacja z Natalią Siwiec wyceniana na 4550 zł. Niewiele mniej chce ktoś zapłacić za miłe chwile spędzone w towarzystwie pysznych dań i Łukasza Jakóbiaka – 2005 zł. Kolacja z Wiktorią Omyłą, tancerką Tańca z Gwiazdami, warta jest 1575 zł.

fot.instagram.com/20m2

Wszyscy liczymy na to, że licytujący nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i w ostatnich dniach aukcje potroją swoją wartość. Tym bardziej, że ich beneficjentami będą noworodki. Warto przypomnieć, że tematem tegorocznej zbiórki WOŚP jest chęć wyrównania szans w ich leczeniu, a zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu do ratowania życia maluchów.

fot.instagram.com/galeria_amber

Wylicytowane kolacje odbędą się we wcześniej ustalonym terminie, między lutym a marcem 2018 roku, w zależności od dyspozycyjności gwiazdy. Dziękując gwiazdom za dołączenie do naszej akcji namawiamy licytujących do hojności w tak szczytnym celu. Wszystkie aukcje można znaleźć na allegro: Aukcje Restauracji Akademia WOŚP 2018.