Kolejna Kardashianka w ciąży!

Khloe Kardashian oficjalnie potwierdziła stan błogosławiony. I to dosłownie, bo w opublikowanym poście dziękowała Bogu, matce i partnerowi.

33-letnia celebrytka jest w ciąży. Ojcem dziecka jest 26-letni koszykarz Tristan Thompson, z którym Khloe spotyka się od września 2016 roku.

Moje największe marzenie zrealizowane! Mamy dziecko! Czekałam i zastanawiałam się, ale Bóg miał wobec mnie cały plan. Wiedział, co robi. Po prostu musiałam Mu zaufać i być cierpliwą. Wciąż nie mogę uwierzyć, że nasza miłość stworzyła życie! Tristan, dziękuję ci, że mnie kochasz! Dziękuję, że potraktowałeś mnie jak królową! Dziękuję, że poczułam się piękna na wszystkich etapach! Tristan, przede wszystkim, Dziękuję za to, że uczyniłeś mnie mamą. Sprawiłeś, że to doświadczenie było jeszcze bardziej magiczne, niż mogłam sobie wyobrazić! Nigdy nie zapomnę, jak cudowny byłeś dla mnie w tym czasie! Dziękuję, że tak bardzo się ucieszyłeś, kochanie! Dziękuję wszystkim za miłość i pozytywne wibracje! Wiem, że utrzymaliśmy to w tajemnicy, ale chcieliśmy cieszyć się z naszą rodziną i bliskimi przyjaciółmi, tak długo, jak moglibyśmy. Dziękuję wszystkim za zrozumienie. Jestem taka wdzięczna, podekscytowana, szczęśliwa i przestraszona jednocześnie! Ale to najlepszy zestaw uczuć, jakie kiedykolwiek czułam w moim życiu!

Khloé Kardashian, właściwie Khloé Alexandra Kardashian– amerykańska celebrytka, modelka, osobowość telewizyjna i radiowa. Najbardziej znana z udziału w reality show Rodzina Kardashianów (Keeping Up with the Kardashians), Kourtney and Khloé Take Miami i Khloé & Lamar, Kourtney and Khloe Take The Hamptons.