Lindsay Lohan zaręczyła się. Kim jest jej wybranek?

Znana skandalistka powoli wraca do aktorstwa. Ale nie tylko jej kariera wydaje się stawać na nogi. Również życiu prywatnemu amerykańskiej gwiazdy coraz bliżej do wymarzonego happy endu.

lindsay lohan zaręczyła się
Lindsay Lohan zaręczyła się. Kim jest jej wybranek? Foto Instagram @lindsaylohan

Lindsay Lohan dla wielu jest przykładem na to, jak Hollywood, sukces i sława mogą negatywnie wpłynąć na młodych aktorów. Celebrytka stała się ulubienicą publiczności dzięki wyśmienitym rolom w kultowych filmach, takich jak „Nie wierzcie bliźniaczkom”, „Zakręcony piątek” czy ponadczasowe „Wredne dziewczyny”. Pasmo dokonań szybko jednak zamieniło się w kolejne zmagania z nałogami i używkami. Już w wieku 21 lat znalazła się na pierwszym odwyku. Miano „skandalistki” na dobre przypieczętowało zaaresztowanie gwiazdy – i to nie jedno. Aktorka została zatrzymana przez policję zarówno za jazdę po pijanemu, jak i pod wpływem narkotyków, a także za posiadanie kokainy. W 2011 skazano ją natomiast za kradzież, a niedługo później za spowodowanie wypadku samochodowego przez jazdę po alkoholu. Wydawało się, że dla młodej celebrytki nie ma już ratunku. Na szczęście w ostatnich latach gwiazda zaczęła wychodzić na prostą. Teraz na wierzących w jej zmianę fanów czeka kolejna dobra wiadomość – Lindsay Lohan zaręczyła się!

Lindsay Lohan zaręczyła się

Lohan nigdy nie miała szczęścia w życiu prywatnym. Pomiędzy aresztem, więzieniem i odwykiem trudno jej było stworzyć stały, zdrowy związek. Wśród jej byłych partnerów znajduje się wielu cenionych artystów, w tym Colin Farrell, Bruce Willis, James Franco, Jared Leto, Jamie Dornan, Robbie Williams czy Jude Law. Z żadnym z nich nie udało jej się jednak znaleźć wspólnego języka na dłużej. Na szczęście wygląda na to, że to już koniec złej passy byłej gwiazdki Disneya! Lindsay ogłosiła właśnie na Instagramie, że jej partner Bader Shammas postanowił się jej oświadczyć.

Kim jest wybranek Lindsay Lohan?

Bader Shammas i Lindsay Lohan spotykają się od dwóch lat. Narzeczony gwiazdy jest pracującym w Dubaju finansistą, który pełni funkcję wiceprezesa firmy Credit Suisse. Para spotkała się w największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w którym aktorka mieszka na stałe już od paru lat. Podobno swój adres na Bliskim Wschodzie ceni przede wszystkim za brak paparazzi, którzy nie dawali jej spokoju w Ameryce. Fanem tej zalety Dubaju jest też na pewno jej przyszły mąż, który jest osobą prywatną i rzadko pojawia się na publicznych eventach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lindsay Lohan (@lindsaylohan)