Małgorzata Rozenek postanowiła założyć fundację

Prezenterka za pośrednictwem fundacji zamierza pomagać uczestniczkom programu „Projekt Lady”. Małgorzata Rozenek nie chce zdradzać szczegółów, twierdzi jednak, że jeden z pomysłów na działanie fundacji podsunęła jej podczas wywiadu dziennikarka.

Małgorzata Rozenek.GA

Małgorzata Rozenek została gospodynią nowego edukacyjno-rozrywkowego programu stacji TVN. W reality show „Projekt Lady” weźmie udział dwanaście kobiet o trudnej przeszłości i zachowaniu, które cechuje agresja i wulgarność.

Dzięki programowi mają nauczyć się, jak być damą i nabrać sił do całkowitej zmiany swojego życia. Małgorzata Rozenek zapewnia, że uczestniczki show otrzymają wsparcie nie tylko w czasie trwania programu.

– Ostatnio rozmawiałyśmy o fundacji na planie „Projekt Lady”. I zaczęło się to ruszać – ujawnia Małgorzata Rozenek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka zamierza założyć fundację, której celem będzie dalsza pomoc uczestniczkom programu. Nie chce zdradzać szczegółów swojego projektu, twierdzi bowiem, że jest na to jeszcze zbyt wcześnie. Nie ukrywa jednak, że w tworzeniu programu pomocy inspirowała się słowami dziennikarki Newserii Lifestyle, która przeprowadzała z nią wywiad.

– Podsunęłaś mi bardzo dobry pomysł, który teraz właśnie powoli zaczynamy realizować. Dużo dobrego wydarzy się w życiu moich podopiecznych z programu „Projektu Lady” – mówi Małgorzata Rozenek.

Uczestniczki show walczyć będą o główną nagrodę w postaci w pełni sfinansowanego i opracowanego indywidualnego toku rozwoju i dalszej edukacji. Nowe reality show pojawi się na antenie TVN najprawdopodobniej wiosną tego roku.