Marianna Schreiber wydaje książkę

Popularność zdobyła, przychodząc do programu "Top Model", lecz bynajmniej nie ze względu na sukcesy osiągnięte w show. Kontrowersje wzbudził fakt, iż jest ona żoną ministra PiS-u, Łukasz Schreibera.

Marianna Schreiber wydaje tomik wierszy
Marianna Schreiber wydaje książkę. Foto Instagram @marysiaschreiber

Była aspirującą top modelką, a niedawno stała się aktywistką oraz prawdziwą influencerką. Marianna Schreiber chętnie dzieli się w social mediach szczegółami z życia prywatnego i nie ukrywa, że prezentowane przez nią poglądy wyraźnie rozmijają się z założeniami partii, do której należy jej mąż. Rodzinny podział wpływa na niemałą popularność kobiety, która potrafi to doskonale wykorzystać. Uczestniczka 10. edycji „Top Model” właśnie ogłosiła, że już wkrótce na rynku pojawi się jej pierwsza książka. Marianna Schreiber wydaje tomik wierszy opisujących „myśli, uczucia, wspomnienia, aktualne przeżycia”. Wiemy, jak będzie wyglądać okładka i kiedy premiera literackiego debiutu influencerki!

Marianna Schreiber wydaje tomik wierszy

Wieściami o nadchodzącej książce celebrytka pochwaliła się w social mediach. Dzieło będzie zawierać 5 rozdziałów, a w każdym z nich znajdzie się 10 utworów napisanych wierszem. Tekst wzbogacą również zdjęcia autorki wykonane w ramach sesji specjalnie na potrzeby publikacji. Książka ukaże się w księgarniach jeszcze przed walentynkami.

[…] Cieszę się, że ta książka będzie wydana i że każdy będzie miał okazję ją przeczytać. Cieszę się nie dla siebie, ale dla wszystkich osób, które walczą o odwagę, o siłę, o spełnianie marzeń, o siłę w wyrażaniu swojego zdania, swoich uczuć. Dla wszystkich, którzy mówili mi, że nie jestem nic warta. Dla wszystkich, którzy kazali mi zniknąć – upadlając mnie. Będą tam wiersze także o przeżyciach z ostatnich 3 miesięcy. Czyli z najbardziej burzliwego czasu medialnego, ale i rodzinnego – zapowiada autorka.


Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach?

Marianna Schreiber nie ukrywa, że swój tom dedykuje także mężowi. Sama przyznaje, że niektóre wiersze pisywała dla niego. Czy w książce kobieta jeszcze bardziej obnaży swoją relację z ministrem?

„Tę książkę dedykuję każdej osobie, która w siebie nie wierzy. Każdej osobie, która owładnięta jest strachem i ograniczeniami, którym boi się przeciwstawić. Każdej osobie, która boi się otwarcie wyrażać myśli i uczucia. Każdej osobie, która pragnie żyć po swojemu, ale szept >>co ludzie powiedzą<< ją od tego odwodzi. Tę książkę dedykuję swojemu mężowi-…” (co po myślniku – zobaczycie w książce 🙃) – przytacza fragment pierwszej strony dzieła autorka.