Mary Komasa urodziła. Zdradziła imię dziecka

36-letnia wokalistka została mamą. Wiadomością tą podzieliła się z fanami na swoim Instagramie, gdzie zamieściła prywatne zdjęcie z nowonarodzonym maleństwem.

Mary Komasa urodziła
Mary Komasa urodziła. Zdradziła imię dziecka. Foto Instagram @marykomasa

Mary Komasa urodziła. Razem z mężem, aktorem i kompozytorem Antonim Łazarkiewiczem, doczekali się synka. Jak wyznała szczęśliwa artystka, maluch przyszedł na świat 19 grudnia. Młodzi rodzice ujawnili też, jakie wybrali dla niego imiona. Chłopiec został nazwany Victor Antoni Komasa Łazarkiewicz.

Mary Komasa urodziła

Droga do macierzyństwa nie była dla Mary Komasy łatwa. Piosenkarka przyznała, że o dziecko starała się ponad dekadę! Artystka cierpi na endometriozę, czyli chorobę macicy, która często negatywnie wpływa na płodność i znacznie utrudnia zajście w ciążę. Ostatecznie jednak wszystko zakończyło się szczęśliwie. Podczas celebracji zorganizowanych w lipcu z okazji premiery jej nowego teledysku do piosenki „Pull Me Up”, Komasa ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach visanne. Udało się! Jestem w 15 tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Kiedy przez lata przyzwyczajałam się do myśli, że przez moją chorobę, ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem. Jestem dowodem, ze marzenia się spełniają. Kocham Was i dziękuje za wsparcie przez wszystkie lata! Szczególnie przytulam wszystkie endo wojowniczki! – napisała na Instagramie wokalistka.

Przywitanie maluszka

Post Mary Komasy wzbudził w Internecie wielką radość. Gratulacje pod zdjęciem młodej mamy i jej synka złożyli nie tylko fani wokalistki, ale także wiele kolegów i koleżanek z show biznesu. Komentarze pod fotografią zostawili między innymi Maffashion, Anja Rubik, Qczaj, Anna Czartoryska-Niemczycka, Maja Ostaszewska oraz Katarzyna Zielińska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mary Komasa (@marykomasa)