Nagroda dla Victorii Beckham od samego księcia!

7 kwietnia Beckham obchodziła urodziny. W tym roku jednak otrzymała niesamowity prezent. Książe William uhonorował ją jednym z najwyższych odznaczeń Wielkiej Brytanii.

Victoria Beckham attends the opening Ceremony with "Cafe Society" at the Palais des Festivals for the 69th Cannes Film Festival.
Victoria Beckham. GA

Za całokształt pracy humanitarnej i wkład w brytyjską modę. Ceremonia odbyła się w samym Pałacu Buckingham. Od 9 lat na rynku prężnie działa jej marka, która co sezon wypuszcza oczekiwane przez wszystkich kreacje.

victoria beckham nagrodzona
Nagroda dla Victorii Beckham od samego księcia. Screen You Tube

W trakcie uroczystości Beckham powiedziała: „Jestem dumna z tego, że jestem Brytyjką i zaszczycona, ale też onieśmielona faktem otrzymania Orderu Imperium Brytyjskiego z rąk księcia Cambridge. Jeśli masz wielkie marzenia i ciężko pracujesz, możesz dokonać niezwykłych rzeczy. (…) Jestem szczęśliwa, że mogę dzielić ten wspaniały moment ze swoim mężem i rodzicami. Bez ich miłości i wsparcia nie byłoby to możliwe”.
Przypomnijmy tylko, że taki sam order David Beckham (jej mąż) otrzymał w 2003 roku, od królowej Elżbiety. Teraz dołączyła do niego żona.

tt