NEWSY

Krótka informacja to podstawa bytu. Im szybciej pojawia się w mediach, tym jest ważniejsza. W dobie Internetu możemy być informowani na bieżąco i dosłownie o wszystkim. Newsów nie dzielimy na kategorie, dobry news może dotyczyć sytuacji politycznej, ale również skandalu obyczajowego. Ważne, żeby porywał tłumy ;) U nas przeczytacie o tym wszystkim, co oburza, cieszy, bawi, intryguje lub niepokoi opinię publiczną.

Małgorzata Kożuchowska w nowej kontrowersyjnej roli!

Gwiazda kojarzona teraz przede wszystkim z serialem "Rodzinka.pl" podejmie nowe wyzwanie! Jak podają media w sztuce ,,Matka Joanna od Aniołów" aktorka wcieli się w postać opętanej zakonnicy.

Jennifer Aniston nareszcie w mediach społecznościowych!

Aktorka przez długi czas odsuwała social media na dalszy plan, ale teraz postanowiła to zmienić!

Aleksandra Woźniak w zupełnie innej roli!

Aleksandra Woźniak to aktorka, którą widzowie niewątpliwie pamiętają z roli Kasi w serialu ,,13 Posterunek''. Obecnie spełnia się ona w zupełnie innej roli. O czym mowa?

Kuba Wojewódzki ma nową miłość?

Kuba Wojewódzki ostatnio coraz częściej chwali się prywatnym życiem na Instagramie. Co dodał tym razem?

Piotr Zelt szczerze o Polsce

Zdaniem Piotra Zelta Polska stała się w ostatnich latach wyspą nietolerancji i jest wskazywana w Europie jako przykład państwa skrajnie ksenofobicznego i homofobicznego.

Zespół Perfect kończy działalność

Perfect jest ikoną polskiej sceny muzycznej już od 40 lat. Jednak wszystko wskazuje na to, że zespół kończy swoją działalność na dobre.

Książę Harry i Ed Sheeran w ważnej sprawie. „Rudzi, łączmy się!”

Książę Harry zaprosił do swojego domu jednego z najpopularniejszych brytyjskich muzyków - Eda Sheerana. Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego postanowili nagłośnić temat osób borykających się z problemami psychicznymi.

Polka laureatką Literackiej Nagrody Nobla!

Po 23 latach najwyższa nagroda w dziedzinie literatury ponownie trafiła w ręce Polki.

Z czym aktorka nie może się pogodzić?

Aktorka nie może pogodzić się tym, jak łatwo można teraz kogoś szkalować, wyszydzać i poniżać tylko dlatego, że ma inne poglądy, kolor skóry, wyznanie, orientację seksualną itp.

Miley Cyrus znów jest zakochana?

Gwiazda szybko się pocieszyła po rozstaniu z Kaitlynn Carter. W kim zakochała się tym razem?

Nie żyje znany reżyser

W poniedziałek 7 października zmarł znany reżyser. Mężczyzna zmagał się z rakiem trzustki.

Julia Kuczyńska: Lubię kombinować i jestem otwarta. O czym mowa?

Kuczyńska słynie z eksperymentowania z makijażem, choć dla niej niestandardowe wykorzystanie kolorowych kosmetyków jest czymś naturalnym.

Przyjaciółka zaskoczyła Michała Szpaka w The Voice of Poland!

Przyjaciółka wokalisty pojawi się na scenie The Voice of Poland w sobotnim odcinku. Jego reakcja? Bezcenna! Tak podekscytowanego jurora nie widzieliśmy już dawno.

Anna Lewandowska rusza z ekologiczną marką!

Po sukcesie sieci Foods by Ann Anna Lewandowska szykuje nowy projekt. Śledźcie uważnie jej Instagram, na którym przygotowała już nowe konto marki!

Co łączy Musiała, Kuleszę i Radziwiłowicza?

Aktor nie ogląda zbyt wielu seriali, chyba że trafi na produkcję, której fabuła mocno go wciągnie, to wtedy z uwagą śledzi każdy odcinek.

Ceikawe tematy

Uroda

Chcesz, by twoje paznokcie się wyróżniały? Oto sposób!

Przedstawiamy najciekawsze stylizacje paznokci, które z powodzeniem zastąpią klasyczny manicure! Zapoznaj się z najnowszymi trendami i znajdź swój wymarzony motyw!

Przepisy

Dom