NEWSY

Krótka informacja to podstawa bytu. Im szybciej pojawia się w mediach, tym jest ważniejsza. W dobie Internetu możemy być informowani na bieżąco i dosłownie o wszystkim. Newsów nie dzielimy na kategorie, dobry news może dotyczyć sytuacji politycznej, ale również skandalu obyczajowego. Ważne, żeby porywał tłumy ;) U nas przeczytacie o tym wszystkim, co oburza, cieszy, bawi, intryguje lub niepokoi opinię publiczną.

Justyna Steczkowska w żałobie

Artystka podzieliła się smutną informacją o stracie członka rodziny publikując wzruszający wpis w mediach społecznościowych.

Nowy zawód Roberta Gawlińskiego

Lider zespołu Wilki, Robert Gawliński, na czas braku koncertów wyprowadził się z kraju. Artysta postanowił się przebranżowić. Czym zajmuje się w Grecji?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski obrali jeden front. Czego dotyczy?

Piotr Stramowski: Kobiety nie miały łatwo przez setki, a nawet tysiące lat. Teraz to się może zmienić. Nie jest to jednak zmiana nagła. Para i w tym temacie jest zgrana i wspiera się!

Bracia Golec tłumaczą się z wysokiej dotacji

Kwoty wsparcia zaoferowane przez państwo dla artystów od kilku dni elektryzują polskie społeczeństwo. Rząd zdecydował się przekazać gwiazdom zawrotne sumy sięgające nawet 2 milionów złotych.

Taylor Swift nie ukrywa oburzenia. Jej muzyka drugi raz została sprzedana!

Znana piosenkarka już długi czas próbuje walczyć ze Scooterem Braunem o odzyskanie praw do swoich utworów. Okazuje się jednak, że zostały one już ponownie sprzedane.

Jak gwiazdy komentują słowa Edyty Górniak?

Nie milkną komentarze dotyczące opinii wokalistki na temat pandemii. Wśród nich są zarówno negatywne, jak i pozytywne. Kto zdecydował się skrytykować artystkę, a kto podzielał jej zdanie?

Krzysztof Bosak został ojcem!

Były kandydat na prezydenta pokazał Polakom swojego pierwszego potomka.

Justyna Steczkowska wraca do programu muzycznego. Zaskoczeni?

Już w najbliższą sobotę, w pierwszym odcinku finałowym, w programie pojawi się była trenerka muzycznego show Justyna Steczkowska.

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra u Vegi. Co wiemy o jej roli?

Przed Perfekcyjną Panią Domu postawione zostało nie lada wyzwanie. Gwiazda opowiada, że musiała przejść do filmu sporą metamorfozę.

Kora wiecznie żywa! Powstał hologram wokalistki

Dzięki nowej technologii już niedługo będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć na scenie legendarną artystkę. Zaprezentowano pierwszy utwór w wykonaniu hologramu!

Bezczelnie zniszczone mieszkanie Stefana Okołowicza – trwa zbiórka pieniędzy

Co roku Święto Niepodległości wywołuje wiele, często skrajnych emocji. Wczorajszy marsz idealnie to zobrazował. W konsekwencji w Internecie ruszyła już zbiórka pieniędzy na pomoc dla Stefana Okołowicza.

Daria Widawska: Ludziom wydaje się, że zarabiamy miliony!

Aktorka zaznacza, że sytuacja ekonomiczna artystów od ponad pół roku nie przestaje być trudna. Przypomina, że kryzys spowodowany jest głównie obostrzeniami sanitarnymi, które z miesiąca na miesiąc w Polsce przybierają nową formę.

Felicjan Andrzejczak zakażony koronawirusem

Wokalista potwierdził zachorowanie w mediach społecznościowych. Czy wiadomo coś o jego stanie zdrowia?

Dwie niezwykłe sportsmenki. Z kim Anna Lewandowska podjęła współprace?

W swojej aplikacji Anna Lewandowska zachęca fanów do podjęcia wyzwania "Forma do Świąt". Jednak nie robi tego sama. Z kim stworzyła plan treningowy?

Margaret została laureatką muzycznej nagrody

To jedno z najważniejszych europejskich wyróżnień muzycznych. Zwycięstwo polskiej wokalistki zostało ogłoszone podczas wirtualnej gali.

Ceikawe tematy

Uroda

Przepisy

Warzywa dla zdrowia! Przepis na pyszne i zdrowe grzanki!

Warzywa to produkty, których niestety jemy za mało, a mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie.

Dom