Nowa miłość Martyny Wojciechowskiej!

Jedna z najsłynniejszych polskich podróżniczek słynie z bycia silną i niezależną kobietą. Znalazł się jednak mężczyzna, który zdołał spowodować, iż jej serce zabiło mocniej.

Foto. martynawojciechowska.Instagram

Poznali się w 2017 roku w celach zawodowych. Oboje prowadzą niebanalny tryb życia.  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to z pewnością niesamowita mieszanka pasji oraz ciekawości do ludzi i otaczającego świata.

Foto. martynawojciechowska/przekossakowski.Instagram

Martyna Wojciechowska do tej pory nie miała szczęścia do mężczyzn. Spotykała się z miliarderem – Leszkiem Czerneckim, z podróżnikiem – Kacprem Godyckim-Ćwirko. Najpoważniejszy związek stworzyły jednak z nurkiem głębinowym – Jerzym Błaszczykiem, którego owocem jest jej 10-letnia córeczka Marysia.

Przemek Kossakowski również nie miał łatwo. Jest rozwodnikiem, który skupia większą część swojej uwagi na programie, którego jest współtwórcą – „Kossakowski. Szósty zmysł”

Foto. przekossakowski.Instagram

Już od jakiegoś czasu para pokazywała się publicznie. Jednak w ostatnich dniach zakochanych można było przyłapać w jednym z warszawskich parku, gdzie przytulali się i szeptali coś na uszko. Otoczenie pary kibicuje im z całego serca. Wierzą, iż zakochany łączy miłość do podróżowania i chęć przekraczania własnych granic.