Paulina Krupińska: Czeka mnie super czas!

26 maja Paulina Krupińska po raz pierwszy obchodzić będzie Dzień Matki. Twierdzi, że czeka ją wyjątkowy czas, choć nie planuje uczcić go w specjalny sposób. Zdaniem modelki posiadanie dziecka nadaje wszystkim świętom wyjątkowe znaczenie.

krupinska paulina mama
Paulina Krupińska. GA

Paulina Krupińska urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Antoninę Hannę, 27 lipca 2015 roku. Modelka twierdzi, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy czekają ją wyjątkowe emocje ze względu na święta, które po raz pierwszy obchodzić będzie jako matka.
– Na pewno to będzie wzruszający moment, że pierwszy raz będę obchodziła Dzień Mamy, potem Dzień Dziecka, potem roczek mojej córki. Świetny czas mnie czeka – mówi Paulina Krupińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda nie robi jednak specjalnych przygotowań do czekających ją świąt. Wyjątkowość nadaje im już bowiem sam fakt, że obchodzić je będzie po raz pierwszy. Pewna jest tylko, że spędzi je z córką.

– Dla mnie będzie to niecodzienna sytuacja, ale nie jestem osobą, która jakoś szczególnie obchodzi ten dzień – podkreśla Paulina Krupińska.

Miss Polonia 2012 nie planuje również wyjątkowych niespodzianek dla swojej mamy. Twierdzi, że Dzień Matki ma co tydzień – w niemal każdy weekend spotyka się bowiem z rodzicami, zwłaszcza z mamą.

– Mama przygotowuje pyszności i wtedy się wszyscy zajadamy i celebrujemy czas spędzony razem. A teraz będzie podwójny Dzień Mamy, czyli mój i mojej mamy – mówi Paulina Krupińska.

Zdaniem modelki macierzyństwo sprawia, że wszystkie celebrowane święta i zwykłe codzienne momenty są jeszcze wspanialsze.