Rihanna zakazała tego na swoim koncercie! Miała rację?

Rihanna (28 l.), to jedna z najpopularniejszych współczesnych wokalistek. Jej płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy na całym świecie, a na koncerty przychodzą tłumy fanów. I właśnie na jednym z takich koncertów, artystka zakazała jednej rzeczy...

Rihanna attends the Brit Awards at the O2 Arena in London. 24.02.2016
Rihanna. GA.

Pokemonowe szaleństwo ogarnęło już chyba cały świat. Nie każdemu jednak popularna aplikacja przypadła do gustu. Wśród osób, które nie pokochały gry na smartfony jest właśnie piękna Barbadoska.

Na jednym ze swoich koncertów, Rihanna poprosiła fanów o nieużywanie telefonów komórkowych oraz nie granie w popularną ostatnio grę Pokemon Go.

Nie chcę, abyście pisali do swojej dziewczyny, czy chłopaka. Nie chcę również, abyście łapali tutaj Pokemony! – powiedziała w trakcie występu artystka.

Tym samym Rihanna dołączyła do Adelle, która również jakiś czas temu upomniała swoich fanów, iż w trakcie występu mają słuchać muzyki, a nie bawić się telefonami.

Uważacie, że wokalistki słusznie ganią użytkowników telefonów na swoich koncertach? O ile granie w Pokemony może przeszkadzać, o tyle zakazanie używania smartfonu w trakcie show, to już chyba jednak przesada. W końcu to szybki dostęp do mediów społecznościowych, a dzięki wpisom fanów (nawet tych z koncertów), artystki są jeszcze bardziej popularne.

A waszym zdaniem powinno się zakazać używania smartfonów w trakcie koncertów?