Rozpoczęły się castingi do nowego programu Polsatu

Niczego tu nie ukryjesz i musisz być sobą. "Farma" to nowe reality show, do którego rozpoczęto już castingi.

Farma - nowe reality show
Rozpoczęły się castingi do nowego programu Polsatu

„Farma” to nowe reality show, które będzie emitowane na antenie telewizji Polsat. Już dziś możesz wysłać swoje zgłoszenie i zostać jednym z uczestników pierwszej, polskiej edycji, znanego na całym świecie programu.

„Farma” – nowe reality show:

Kilkanaście osób będzie musiało zrezygnować z wygodnego życia w mieście na rzecz wiejskiego gospodarstwa bez prądu, Internetu oraz ciepłej wody i to aż na miesiąc! Czy poradzą sobie z opieką nad zwierzętami, zarządzaniem hektarami ziemi i pobytem na łonie natury?
Na uczestników będzie czekała ciężka, rolnicza codzienność, ale też tygodniowe zadania, które sprawdzą ich umiejętności i siłę charakteru. Będą musieli mieszkać pod jednym dachem i współpracować ze sobą. To znaczy, że zawiążą się między nimi przyjaźnie, sojusze, a może i miłości, ale najważniejsza będzie rywalizacja. Niejednokrotnie staną też przed trudnymi wyborami, więc walka o zwycięstwo będzie przepełniona emocjami. Co tydzień z farmy odejdzie jeden uczestnik, a ostatecznie tylko najsilniejszy zawodnik zdobędzie tytuł Farmera Roku i ogromne pieniądze.