Ryan Gosling i Eva Mendes spodziewają się drugiego dziecka?

Pojawiły się pierwsze doniesienia o ciąży pięknej aktorki!

(l to r) Ryan Gosling stars as Luke and Eva Mendes stars as Romina in Derek Cianfrance's sweeping emotional drama, The Place Beyond the Pines, a Focus Features release. Credit: Atsushi Nishijima
Ryan Gosling, Eva Mendes. Fot. GA.

Informację o ciąży Evy Mendes podał wczoraj portal US Magazine. Gwiazdorska para nie potwierdziła tych rewelacji, jednak dociekliwy portal powołuje się na swoich informatorów oraz zaokrąglony brzuszek Mendes.

O ciąży Evy ma dodatkowo świadczyć jej oświadczenie z października 2015 roku, w którym aktorka zapowiedziała, że chwilowo wycofuje się z branży filmowej i życia publicznego. Za dowód prawdziwości tego oświadczenia, może posłużyć brak jakichkolwiek zdjęć i doniesień o pięknej wybrance Ryana Goslinga.

Niespełna dwa lata temu Eva Mendes i Ryan Gosling po raz pierwszy zostali rodzicami. Ich córka Esmeralda stała się dla obojga całym światem, o czym w wielu wywiadach gwiazdorska para zapewniała niejednokrotnie.

Mamy nadzieję, że informacja o ciąży Mendes się potwierdzi i już niebawem przywitamy na świecie drugą latorośl utalentowanej pary.