Scarlett Johansson po raz drugi została mamą!

Na świecie pojawiło się drugie dziecko Scarlett Johansson. Radosną nowiną podzielił się w mediach społecznościowych mąż aktorki, Colin Jost.

scarlett johansson
Scarlett Johansson po raz drugi została mamą. Foto Instagram @scarlettjohanssonworld

W ostatnim czasie świat mediów obiegła informacja o pozwie Scarlett Johansson przeciwko Disneyowi. Wytwórnia zdecydowała o umieszczeniu filmu „Czarna Wdowa” na platformie streamingowej, co zmniejszyło przychody z pokazów kinowych. Miało to pozbawić aktorkę nawet kilku milionów dolarów. Wczoraj świat obiegła bardziej radosna wiadomość z życia gwiazdy – kobieta po raz drugi została mamą.

Scarlett Johansson urodziła drugie dziecko!

O ciąży aktorki media informowały w lipcu. Wówczas kobieta nie chciała wzbudzać zainteresowania i stroniła od publicznych wystąpień. Wczoraj na Instagramie pojawił się post, w którym Colin Jost, mąż gwiazdy, ujawnił, że został ojcem.

OK, OK. Mamy dziecko. Jego imię to Cosmo. Bardzo go kochamy – napisał pod grafiką. Świeżo upieczony tata poprosił fanów o uszanowanie prywatności.

Cosmo jest drugim dzieckiem aktorki i pierwszym Colina Josta. Para zaczęła się spotykać w grudniu 2017, pobrała się w październiku 2020 roku. Kobieta ma również 7 letnią córkę, Rose Dorothy, która jest owocem małżeństwa z Romainem Dauriacem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Colin Jost (@colinjost)