Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się

Przez ostatnie dwa lata tworzyli jedną z najbardziej lubianych par show-biznesu. Choć wydawało się, że nic nie popsuje ich relacji, Shawn i Camila postanowili zakończyć związek, co ogłosili we wspólnym oświadczeniu na Instagramie.

Shawn Mendes i Camila Cabello
Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się. Foto Instagram @metgalaofficial

Shawn Mendes i Camila Cabello nie są już razem. Para spotykała się od czerwca 2019 roku. Wiadomość o rozstaniu muzycy przekazali wspólnie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zapewnili, że rozeszli się w przyjaźni, którą pragną utrzymać w przyszłości.

Od najlepszych przyjaciół do… najlepszych przyjaciół

Para postanowiła ogłosić rozstanie poprzez udostępnienie identycznego wpisu na InstaStory. Jego treść brzmi następująco:

Zdecydowaliśmy się zakończyć nasz związek, choć nasza wzajemna miłość do siebie jako do ludzi jest silniejsza niż kiedykolwiek. Zaczęliśmy naszą relację jako najlepsi przyjaciele i zamierzamy ją kontynuować również jako najlepsi przyjaciele. Ogromnie doceniamy wasze wsparcie od samego początku, a także w przyszłości – napisali Camila i Shawn.

Wieści o zerwaniu były o tyle zaskakujące, że nic nie wskazywało na to, iż między dwójką artystów dzieje się źle. Zaledwie dwa tygodnie temu spędzali wspólnie czas na plaży w Miami, gdzie paparazzi przyłapali ich na namiętnych pocałunkach. Z kolei w ubiegłym miesiącu podzielili się z fanami wspólnymi zdjęciami w halloweenowym make-upie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

Pogłoski o zaręczynach

Co ciekawe, jakiś czas wśród fanów pary krążyły plotki o tym, że Shawn Mendes i Camila Cabello planują ślub. Niektórzy byli pewni, że piosenkarka nosi na dłoni pierścionek zaręczynowy. Gwiazda zdementowała jednak owe pogłoski w programie Jimmy’ego Fallona.

– Nie mam pojęcia, na której ręce powinien być pierścionek zaręczynowy, więc czasami po prostu zakładam biżuterię na serdeczny palec – przyznała Camila.

Shawn i jego Señorita

Choć związek tych dwojga rozpoczął się w 2019 roku, para poznała się już kilka lat wcześniej. W tamtym czasie Mendes dopiero zaczynał swoją artystyczną karierę, a Cabello należała jeszcze do grupy Fifth Harmony. Niedługo później przyszli zakochani nagrali pierwszy wspólny utwór – „I know what you did last summer”. Po paru latach w rozgłośniach radiowych znów zabrzmiał duet Shawn-Camilla. Tym razem była to piosenka „Señorita”, która odniosła gigantyczny sukces. Ponoć to właśnie podczas pracy nad tym numerem para się w sobie zakochała.