Ślub Ariany Grande potwierdzony!

Młoda piosenkarka miesiąc temu rozstała się z chłopakiem Macem Millerem, a dziś ma nową miłość. Sprawy widocznie rozwijają się w błyskawicznym tempie, bo właśnie jej nowy partner ogłosił zaręczyny!

foto twitter.com/maybachmedia

W programie Jimmy’ego Fallona zrobiło się gorąco! Aktor komediowy Pete Davidson przyznał się w ostatnim odcinku „The Tonight Show”, że postanowił oświadczyć się swojej nowej dziewczynie Arianie Grande!

Para jest ze sobą od niedawna. Ledwo miesiąc temu wokalistka rozstała się z raperem Macem Millerem, z którym spotykała się prawie dwa lata. Twierdziła, że związek był toksyczny i nie czuła się w nim bezpiecznie. Na szczęście szybko znalazła pocieszenie w ramionach przystojnego aktora i wszystko wskazuje na to, że wkrótce zostanie jego żoną!

foto twitter.com/Gapradio247

Jimmy Fallon w programie zachęcał Davidsona do wypowiedzi na temat oświadczyn słowami „Ale wiesz, nie musiałeś się oświadczać Arianie Grande, żeby przyjść do naszego programu…”. – Ale zrobiłem to! Czuję się, jakbym wygrał konkurs. Jestem oświecony, Jimmy! To takie oświecające! To takie zabawne, jak chodzimy ulicą to ludzie robią coś takiego… Widziałeś kiedyś reklamę z Derekiem Jeterem, jak odchodzi na emeryturę i wszyscy zdejmują przed nim kapelusze? Niektórzy ludzie do mnie podchodzą i mówią: Człowieku, dałeś mi nadzieję! – mówi narzeczony Grande. Faktycznie, wydaje się, że to strzał amora! W końcu para jest ze sobą bardzo krótko. Pozostaje nam życzyć szczęścia!

foto twitter.com/_worldupdate