Śniadaniówka niegodna jego ambicji

O odejściu Jarosława Kuźniara z DDTVN mówiono już w kwietniu. Tym razem to potwierdzona informacja - dziennikarz obwieścił ją na swoim Facebooku. Kuźniar pracował w TVN od 10 lat. Transfer z TVN24 do śniadaniówki wyraźnie go jednak rozczarował...

Jarosław Kuźniar, GA.
Jarosław Kuźniar, GA.

Na Facebooku Jarek Kuźniar zamieścił taki post:

Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na ‪#‎goforNew‬ To moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na ‪#‎Facebook‬ LIVE o 7:00 RANO we wtorek ‪#‎WszystkoWamPowiem‬

Wiele razy podkreślał na swoich portalach społecznościowych, że praca w śniadaniówce nie jest szczytem jego ambicji. Do tego miał też bardzo napięte relacje z współprowadzącą Anną Kalczyńską i Agnieszką Jastrzębską.

Podobno wraca  do dziennikarstwa informacyjnego. Plotki i tygodnik wSieci głoszą, że być może przejdzie do portalu Onet.pl, gdzie będzie mógł spełniać się zawodowo. W końcu poranne pogaduszki na kanapie to nie to samo, co rzetelne niesienie widzom wiadomości ze świata.

W DDTVN pracował od sierpnia ubiegłego roku, gdzie został przeniesiony z „Wstajesz i wiesz” w TVN24. Co będzie dalej? Podobno dowiemy się tego jutro rano. I co najważniejsze: Kto go zastąpi???? Bądźcie z nami na bieżąco!