Sposób Joanny Krupy na smukłą sylwetkę!

Modelka nie przepada za bladą, nieopaloną skórą. Twierdzi, że w jej przypadku ubrania znacznie lepiej wyglądają, gdy ciało jest opalone. Dlatego przez cały rok stosuje samoopalacz.

01.12.2015, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Polska premiera trzech nowych modeli Renault: TALISMAN, TALISMAN GRANDTOUR i MEGANE. N/z Joanna Krupa
Joanna Krupa. GA

Ciało to dla Joanny Krupy narzędzie pracy, dlatego dba o nie przez cały rok, nie tylko przed nadchodzącym latem. By utrzymać smukłą sylwetkę minimum dwa razy w tygodniu ćwiczy na siłowni. Modelka nie zapomina także o pielęgnacji skóry.

– Używam samoopalacza przez cały rok, czy zima, czy lato, obojętnie, jaka jest pora roku – mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda korzysta też z usług kosmetyczki, która raz w tygodniu odwiedza ją w domu i wykonuje zabieg samoopalający. Modelka twierdzi, że w jej przypadku ubrania lepiej się prezentują na opalonej skórze.

– Biała skóra nigdy tak ładnie nie wygląda, chociaż ja jestem biała jak ściana, jak jestem nieopalona – mówi Joanna Krupa.

Modelka ma także sprawdzone triki, które ukrywają zmęczenie lub brak makijażu. W takich przypadkach upina włosy wysoko do góry oraz zakłada okulary przeciwsłoneczne, które skutecznie zasłaniają oczy.

– Nawet jak paparazzi cię złapie, to i tak nie widać, czy jesteś zmęczona, czy niezmęczona, bo masz okulary – mówi Joanna Krupa.

Gwiazda twierdzi, że gdy nie nakłada makijażu, nigdy nie wychodzi z domu bez okularów przeciwsłonecznych.