Syn Cristiano Ronaldo nie żyje

Piłkarz wraz ze swoją partnerką Georgina Rodriguez ogłosili smutną wieść na swoich social mediach. Partnerka Cristiano miała wydać na świat bliźnięta. Niestety chłopczyk nie przeżył porodu.

 

Syn Cristiano Ronaldo nie żyje
Foto Instagram @cristiano

Zaledwie kilka godzin temu na Instagramie Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez pojawiło się oświadczenie. Ich syn nie żyje. „Pogrążeni w smutku musimy ogłosić, że odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki może odczuć każdy rodzic. Jedynie narodziny naszej kochanej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i szczęściem”- napisali.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Oficjalne oświadczenie Cristiano Ronaldo

W oświadczeniu również podziękowali lekarzom i pielęgniarkom za profesjonalną opiekę i wsparcie. Jak sam Cristiano Ronaldo mówi, jest to dla nich samych trudny czas. Czują się zdruzgotani zaistniałą sytuacją. W tych trudnych chwilach proszą o szczególne uszanowanie ich prywatności.

Rodzina piłkarza

 Portugalczyk słynie ze swojego rodzinnego podejścia do życia. Bez wątpienia jest to wartość wysoko ceniona przez Cristiano Ronaldo. W 2017 roku Georgina wydała mu na świat córeczkę. W tym samym roku przyszły na świat dwie bliźniaczki urodzone przez surogatkę, a kilka lat wcześniej piłkarz został ojcem Cristiano Juniora. Gromadka słynnego piłkarza miała się powiększyć o bliźniaki, chłopczyka i dziewczynkę. Niestety spotkała ich ogromna tragedia. Z planowanych bliźniąt tylko jedno przeżyło.