Tomasz Lis trafił do szpitala!

We wtorek wieczorem dziennikarz miał się źle poczuć i już wtedy pojechać na badania do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia?

listomasz - Tomasz Lis trafił do szpitala!
Tomasz Lis trafił do szpitala. Foto Instagram Tomasz Lis

Według doniesień medialnych dziennikarz pojechał do Olsztyna, aby przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem, do którego ostatecznie nie doszło ze względu na zły stan zdrowia Lisa. W środę cały kraj obiegła informacja, że redaktor naczelny Newsweeka przebywa w olsztyńskim szpitalu, a nieoficjalne źródła twierdzą, że  trafił na oddział anestezjologii i intensywnej terapii, a jego stan jest poważny. Szpital nie udziela żadnych informacji ze względu na ochronę danych osobowych, jednak do plotek na temat stanu zdrowia męża odniosła się Hanna Lis. Na Twitterze pisze tak:

„Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy.”

Wielu osób wyraziło swoje zaniepokojenie stanem zdrowia Tomasza Lisa i życzyło mu szybkiego powrotu do formy. Wśród nich znaleźli się także dziennikarze TVP i TVN-u.

Wpis znaleziono dzięki:

- Tomasz Lis

- Newsweek

- Tomasz Lis w szpitalu