Tych rzeczy nigdy nie rób w łóżku! Czyli jakich zachowań mężczyzna nie zniesie w sypialni

Z powodu nieznajomości potrzeb drugiej osoby, własnych kompleksów lub różnego rodzaju obaw, czasem zachowujemy się w sypialni co najmniej... dziwnie.

foto: Pixabay.com

Być może same nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale partner z pewnością to zauważa. Dowiedziałyśmy się, które zachowania kobiet najbardziej przeszkadzają mężczyznom podczas seksu!

Pewnie nie raz zastanawiałaś się, co najbardziej irytuje mężczyzn. Przepytaliśmy kilku panów, czego najbardziej nienawidzą i czego powinnyśmy unikać jak ognia!

Pytania „czy podobam ci się” albo „w tej pozycji nie chcę, bo wyglądam grubo”

Każda z nas ma czasem chwile zwątpienia. Nie ma w tym nic złego, póki… nie robimy tego w sypialni, czyli jednym z tych miejsc, w których słowa „jestem gruba” nigdy nie powinny być wypowiedziane. A co na to 30-letni Bartłomiej?

– Bardzo ważne jest to, że skoro facet chce uprawiać z kobietą seks, to znaczy, że go podnieca i chce jej dawać przyjemność, akceptuję ją, taką jaka jest. Chce na nią patrzeć, bez względu na to, jak wygląda, skoro chce z nią dzielić chwile w łóżku.

Gryzienie członka

No, drogie Panie, przyznajcie się, że chociaż raz zdarzyło Wam się ugryźć mężczyznę „w tym miejscu” i on średnio na to zareagował. Dlaczego? Po prostu: TO BOLI! Penis jest bardzo czułym narządem i musimy na niego uważać, żeby niechcący go nie uszkodzić. Tego byśmy nie chciały, prawda? Jak mówi nam 26-letni Karol, delikatne podgryzanie jest wręcz pożądane. – Jeśli nie powoduje to krwawienia, a jest to delikatne podgryzanie to jest to przyjemne. 

foto: Pixabay.com

Dotykanie odbytu partnera

Kto jak nie mężczyzna najlepiej nam opowie o kwestii dotykania odbytu przez kobiety. – Osobiście nie widzę w tym problemu. Ba! Delikatne pieszczoty sprawiają mi przyjemność. Faceci tak naprawdę się do tego nie przyznają, ale to lubią, ponieważ odbyt jest bardzo unerwionym miejscem, tak jak u kobiet, tak samo u mężczyzn. – twierdzi 33-letni Sebastian.

Pamiętajmy o tym, żeby zapytać mężczyznę o zgodę, zanim przejdziemy do kolejnego kroku. Mężczyźni tak samo jak my, czasem nie mają ochoty na różnego rodzaju eksperymenty.

Brak zaangażowania i wydawania z siebie dźwięków

Wyobraźmy sobie sytuację. Uprawiasz seks z twoim wymarzonym mężczyzną. A on nic nie mówi, nie wzdycha, a nawet masz wrażenie, że NIE ODDYCHA bo jest tak cicho. Brzmi mało pociągająco? No właśnie! Więc kochana, nie rób tego! Pokaż mu, że Ci się podoba, on bardzo to lubi i tego potrzebuje!

– Ja osobiście lubię, jak kobieta wydaje z siebie dźwięki rozkoszy. Jak mówi, czy jej dobrze czy źle. To bardzo stymuluje i wiem, że to co robię sprawia jej przyjemność. Nakręca mnie to jeszcze bardziej do tego żeby dawać jej więcej przyjemności, rozkoszy czy orgazmów. Nawet swoim kosztem, bo dla mnie priorytetem jest jej przyjemność i to jak jej jest dobrze i słyszę, że dochodzi to jest dla mnie nagrodą – podsumował 32-letni Marek.

Zbyt duża bezpośredniość. Gdy kobieta mówi „jesteś za mało sztywny”

No tak, nikt z nas nie lubi, jak wytyka nam się nasze defekty czy wady. W szczególności, kiedy uprawiamy seks. Czasem lepiej samej wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc mężczyźnie. Oni też miewają gorsze dni.

– No nie byłoby to przyjemnie i może spowodować, że facet poczuje się urażony i po prostu mu się odechce. Chyba, że jest to powiedziane w luźny, żartobliwy sposób. Uważam, że facet powinien kontrolować takie rzeczy i nawet jeśli mu się to przydarzy, powinien w inny sposób na tą chwilę zająć kobietę. – mówi 28-letni Michał.

foto: Pixabay.com

Przerywanie seksu: „bo już nie mam ochoty”

Jesteś super napalona, dochodzi do zbliżenia i nagle BUM! On ci mówi: „Kochanie, ja jednak już nie chcę. Przeszło mi, a poza tym rano muszę wstać”. Brzmi okropnie! A teraz zamieńmy się miejscami. To Ty mówisz nagle, że nie chcesz i robisz to notorycznie! Rozumiemy, że czasem może zdarzyć się taka sytuacja, ale na dłuższą metę, będzie to bardzo frustrujące.

Osobiście nie miałem takiej sytuacji ale to jest dziwne że komuś się nagle coś odechciewa. Jeśli kochanek jest za słaby, to owszem jest to zrozumiałe, bo tak jak z niedobrym jedzeniem, skoro coś ci nie smakuje to nie chcesz tego jeść.

Pamiętajmy, że rozmowa to podstawa udanego seksu w związku. Rozmawiajmy o naszych oczekiwaniach. O tym co lubimy, a czego nie. A nasze życie seksualne, na pewno zyska na jakości.

Agata Reszko

Wpis znaleziono dzięki:

- Pieszczoty

- Tego nie rób

- Dotykanie odbytu