Tyga został aresztowany. O co oskarżono rapera?

31-letni muzyk hip-hopowy znalazł się w sporych tarapatach. We wtorkowy poranek raper został aresztowany. Po kilku godzinach opuścił areszt za kaucją, natomiast wciąż spoczywają na nim ciężkie zarzuty.

Tyga został aresztowany
Tyga został aresztowany. O co oskarżono rapera?. Foto Instagram @tyga

Tyga został aresztowany. Jak donoszą media, amerykański raper miał znęcać się nad eks dziewczyną – Camaryn Swanson. Kobieta przyznała, że była ofiarą przemocy psychicznej, a także fizycznej. Choć nie wymieniła wprost nazwiska dawnego partnera, dzień po wyznaniu kobiety Tyga pojawił się na komisariacie w Los Angeles.

Instagramowe dowody

Jeśli w XXI wieku chcemy, by świat szybko się o czymś dowiedział, wystarczy, że opublikujemy to w mediach społecznościowych. Tak też zrobiła 22-letnia Camaryn Swanson, która w lutym tego roku związała się z Michaelem Stevensonem, znanym pod pseudonimem Tyga. W poniedziałek influencerka podzieliła się na Instagramie selfie z podbitym okiem i opuchlizną na twarzy. Na Insta Story wyznała również szokującą prawdę.

Byłam ofiarą przemocy emocjonalnej, psychicznej oraz fizycznej i już tego nie ukrywam. Jestem tak bardzo zawstydzona i zażenowana, że do tego doszło, ale muszę walczyć o swoje – zdradziła Swanson.

Zagraniczne media spekulują, iż kobieta miała pojawić się w domu byłego partnera, który, mimo protestów Camaryn, przez długi czas nie chciał jej wypuścić na zewnątrz. Pojawiły się także doniesienia, jakoby influencerka miałaby być wtedy pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających. Nie ma jednak oficjalnych informacji na ten temat.

Tyga został aresztowany. Czy jest winny?

Dzień później – we wtorek – raper dobrowolnie stawił się na komisariacie w Los Angeles. Jak podano na Twitterze tego departamentu policji, Michael Stevenson został zatrzymany pod zarzutem przemocy domowej.

Po kilku godzinach widziano, jak Tyga opuszczał komisariat. Muzyk mógł wrócić do domu po wpłynięciu kaucji wysokości 50 tysięcy dolarów. Artysta do tej pory nie odniósł się publicznie do sytuacji.

Inne romanse rapera

Camaryn Swanson to nie pierwsza miłość muzyka. Wcześniej Tyga umawiał się z takimi gwiazdami jak Kylie Jenner czy modelka Blac Chyna, z którą ma syna Kinga Cairo Stevensona. Chłopiec urodził się w 2012 roku.
W późniejszym czasie raper spotykał się również z Iggy Azaleą, Tammy Hembrow oraz Bellą Poarch.
Co ciekawe, kilka lat temu Tyga nawiązał owocną współpracę z Chrisem Brownem, czyli eks partnerem Rihanny – tym, który znęcał się fizycznie nad artystką. Czyżby teraz raperów połączyło coś więcej niż tylko wspólne projekty muzyczne…?