Ups! Czy młoda artystka zdradziła?

Mery Spolsky to odważna artystka prezentująca pop w oryginalnym wydaniu. Za pośrednictwem kanału KayaxTV podzieliła się nowym utworem, który wykonuje razem z raperem Igorillą. "Ups! jest to piosenka o zdradzie, ale takiej tylko w myślach." - wyjaśnia.

Ups! Czy młoda artystka zdradziła? Foto. Kayax

Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie „Miło Było Pana Poznać”, Mery Spolsky prezentuje nowy teledysk i singiel „Ups!”. Utwór jest wynikiem kooperacji Mery Spolsky z raperem Igorillą oraz producentem No Echoes.
– Inspiracją do napisania tekstu była niebezpieczna myśl, która nie przerodziła się w czyn, ale mnie zaintrygowała. Chyba każdy z nas zdradził w głowie i pomyślał sobie coś, o czym świat nie powinien wiedzieć. Ups! Jest to piosenka o zdradzie, ale takiej tylko w myślach. Jestem very much ciekawa jak przypadnie Wam do gustu, bo rozebrałam się tam z pasków, podzieliłam zwrotką z raperem Igorillą i produkcyjną rolę w pełni oddałam producentowi No Echoes. Dotychczas tworzyłam swoje piosenky spolsky zupełnie sama, dlatego „Ups!” w kooperacji z tymi Panami, których miło było poznać, jest dla mnie krokiem w przód! – tłumaczy słuchaczom Mery.

Mery Spolsky to muzyczny solo-performance. Artystka sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje też ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe… tak jak jej stylizacje.
Pierwszy singiel oraz videoklip pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i w obecnej chwili przekroczył 1,5 miliona wyświetleń. Debiut solistki został nominowany do nagrody Fryderyk 2017 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Elektronika.

W teledysku Mery gra dziewczynę, która w drodze na siłownię zauważa przystojnego mężczyznę i za pomocą fantazji ląduje z nim w romantycznych okolicznościach, choć na siłownie podąża u boku swojego chłopaka. Ups! Czy będzie tego żałować? Zobaczcie same!

Wpis znaleziono dzięki:

- Mery Spolsky

- Ups!

- Igorilla