Wojciech Błach zostanie ojcem. Oczekuje trzeciego dziecka

Aktor w jednym z wywiadów wyjawił, że wraz z żoną oczekują kolejnego malucha. Mają już nawet wybrane imię dla pociechy.

Wojciech Błach zostanie ojcem
Wojciech Błach zostanie ojcem. Oczekuje trzeciego dziecka. Foto Instagram @wojciech.blach

Wojciech Błach zostanie ojcem po raz trzeci. Taką informacją podzielił się z mediami w wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post. Co jeszcze wyjawił aktor?

Wojciech Błach zostanie ojcem

Spekulacje na temat tego, że gwiazdor oczekuje dziecka, pojawiły się już jakiś czas temu. Wtedy to znajomy aktora i jego żony Agnieszki zdradził, iż małżonkowie spodziewają się malucha. Wojciech Błach potwierdził to jednak dopiero teraz.

[…] można powiedzieć, że tak od 9-10 tygodni trzymamy tę tajemnicę, że trzecie dziecko kompletuje się w brzuchu mojej żony. Dbamy o spokój, unikamy wywiadów – wyjawił aktor.

Choć płeć maluszka na razie pozostaje tajemnicą, to Wojciech Błach przyznał, że wraz z żoną są gotowi na każdą ewentualność, jeśli chodzi o imię.

[…] my dajemy chłopcom imiona, żeby to R było dźwięczne. Mamy Bruna i Jeremiego. Tu też mamy imię z R, na literkę N […] A jeśli byłaby dziewczynka to mamy imię na A, ale już bez R – opowiadał gwiazdor znany z takich produkcji jak „Na Wspólnej” czy „Pierwsza Miłość”.

Życie prywatne Wojciecha Błacha

Aktor na brak dzieci w domu nie może narzekać. Ma już dwóch synów: Bruna z poprzedniego małżeństwa oraz Jeremiego z obecnego związku z 19 lat młodszą od siebie żoną Agnieszką. Gdy kobieta poznała Wojciecha Błacha, była zaręczona. Dla aktora rozstała się jednak z ówczesnym partnerem. Teraz Błach i Agnieszka Giza tworzą szczęśliwą rodzinę i wspólnie oczekują kolejnego dziecka.