Wyjątkowe, ale i bardzo trudne wakacje Moniki Mrozowskiej!

Monika Mrozowska nigdy nie bała się podróżować z dziećmi. Razem z córkami zwiedziła większą część Europy, Indie i Maroko. Tegoroczne wakacje budzą jednak niepokój aktorki, po raz pierwszy bowiem wyjeżdża w tak licznym i różnorodnym gronie.

04.06.2016 Warszawa, CH Goc³aw. Szóste urodziny galerii i Dzieñ Dziecka z Gwiazdami. N/z Monika Mrozowska
Monika Mrozowska. GA

Aktorka wybiera się na wymarzone wakacje. Spędzi miesiąc w Tajlandii wraz z trójką swoich dzieci, narzeczonym oraz jego najstarszą córką.

Monika Mrozowska obawia się, czy uda jej się tak zorganizować wyjazd, by każdy jego uczestnik był zadowolony, jest jednak dobrej myśli. Przed podróżą musi skończyć pracę nad swoją kolejną książką, tym razem z przepisami dla kobiet w ciąży.

Monika Mrozowska nigdy nie bała się podróżować z dziećmi. Razem z córkami zwiedziła większą część Europy, Indie i Maroko. Tegoroczne wakacje budzą jednak niepokój aktorki, po raz pierwszy bowiem wyjeżdża w tak licznym i różnorodnym gronie. Aktorka spędzi miesiąc w Tajlandii, razem z trójką swoich dzieci, narzeczonym Sebastianem Jaworskim oraz jego córką.

– To było moje marzenie. A nie chciałabym doprowadzać do takiej sytuacji, że moje dzieci będą wiedziały, że ja tak daleko jadę, a będą musiały z kolei zostać tutaj. Stąd taki pomysł, żeby zabrać je ze sobą – mówi Monika Mrozowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka obawia się, czy uda się jej zorganizować wakacje tak, by każdy uczestnik wyjazdu był zadowolony i znalazł coś dla siebie. Jej najmłodsze dziecko, syn Józef, nie ma jeszcze dwóch lat, natomiast córka narzeczonego Mrozowskiej, skończyła 17 lat. Gwiazda twierdzi, że wyjazd ten może być sporym wyzwaniem, ale jest dobrej myśli i wierzy, że wszystko się uda.

– Musimy tak pogodzić te aktywności, żeby każdy był zadowolony i żeby każdy z tego wyjazdu faktycznie coś przywiózł, a nie żebyśmy za 1,5 miesiąca mogli właściwie powiedzieć, że tam byliśmy, ale poza tym, że tam dolecieliśmy, to nic szczególnego się nie wydarzyło – mówi Monika Mrozowska.

Przed wakacyjnym wyjazdem aktorkę czekają jeszcze obowiązki zawodowe. Do końca czerwca musi oddać materiał do najnowszej książki, którą pisze wraz z Katarzyną Błażejewską-Stuhr. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Zwierciadło.

– W połowie września tytuł ten pojawi się na rynku. To będzie książka „Porady dietetyczne i przepisy dla kobiet w ciąży” – mówi Monika Mrozowska.

Aktorka ma już na swoim koncie książkę „Słodkie i zdrowe desery, które możesz jeść codziennie”, która ukazała się jesienią 2015 roku.