Zgłoś swój udział w konkursie WOW Fashion Awards!

Konkurs WOW Fashion Awards to wydarzenie towarzyszące Targom WOW Fashion, które odbędą się 1 września br. na PGE Narodowym.

Zgłoś swój udział w konkursie WOW Fashion Awards!

Celem konkursu jest promocja młodych twórców, marek stawiających swoje pierwsze kroki na rynku mody w Polsce, nieodkrytych talentów wnoszących świeżość w kreowaniu ubioru, stawiających na oryginalność i indywidualność w swoich kolekcjach.

Otwarta formuła konkursu daje szanse na zaprezentowanie swoich prac w nieograniczony, nienarzucający określonego formatu sposób, pozwala na zgłaszanie do konkursu istniejących już kolekcji, które poddane zostaną ocenie zarówno w kontekście samej kreacji jak i koncepcji oraz spójności z DNA marki.

Konkurs WOW Fashion podzielono na 3 etapy:

I etap – NADSYŁANIE ZGŁOSZEŃ – aby zgłosić swój udział należy wypełnić formularz na stronie www.targiwowfashion.pl, przesłać opis swojej marki w tym datę rozpoczęcia działalności, najważniejsze osiągnięcia zawodowe oraz plan rozwoju marki i przesłać minimum 6 zdjęć kolekcji w tym ujęcia z różnych stron. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 sierpnia br.
II etap – GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI – spośród nadesłanych zgłoszeń Jury konkursu wybierze finałową 5, którą opublikujemy na stronie internetowej. Zwycięzcę wybierze publiczność poprzez głosowanie, które rozpoczniemy 13 sierpnia br. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy kliknąć Głosuj pod opublikowanym zdjęciem. Zwycięzcę ogłosimy podczas finału na scenie Głównej targów WOW Fashion.
III etap – WIELKI FINAŁ – 1 września podczas Targów WOW Fashion 2019 Finaliści konkursu przedstawią swoje kolekcje w Pokazie Mody na Scenie Głównej targów. Jury wybierze najlepsze marki oraz ogłosi wynik głosowania publiczności. Statuetkę dla Zwycięzcy przekaże sponsor Redaktor Naczelny Tygrysów Biznesu.

Na zwycięzców czekają wspaniałe NAGRODY.

5 finalistów otrzyma m.in. vouchery od naszych Partnerów Depil Concept oraz Manicure Express.
Dla I miejsca przewidziano m.in.: statuetkę WOW Fashion Awards, pokaz Kolekcji w Pokazie Mody podczas 2 edycji Targów WOW Fashion, blok zajęć na studiach podyplomowych w uczelni VIAMODA, prezenty do naszych sponsorów, publikację wywiadu oraz kolekcji w portalach oraz magazynach branżowych i wiele innych. Spośród finalistów Jury wybierze markę, która zasłuży na Wyróżnienie, wyłonimy także zwycięzcę Głosowania Publiczności.

Pełna lista nagród dostępna na:
www.targiwowfashion.pl/wowfashionawards

Uczestnicy zostaną poddani surowej ocenie Jury w składzie:

 • Jerzy Osika – Ekspert biznesu mody
 • Marzena Michela Singh – Redaktor Naczelna Fashion Magazine
 • Łukasz Jemioł- Projektant mody
 • Marzanna Lesiakowska – Jabłońska – Prorektor do spraw dydaktycznych uczelni
  VIAMODA
 • Andrzej Foder – Doktor Sztuki i projektant mody, Wykładowca VIAMODA
 • Kinga Meller – Pełnomocnik ds. Rozwoju i Współpracy z Zagranicą w uczelni
  VIAMODA
 • Lidia Przybylska – Redaktor Naczelna Moda w Polsce
 •  Marcin Andrzejewski – Redaktor Naczelny Tygrysów Biznesu.

  Jeśli jesteś projektantem lub marzysz o tym, aby nim zostać zgłoś swój udział w konkursie. Wypełnij formularz na stronie www.targiwowfashion.pl/wowfashionawards i zawalcz o I miejsce.

1 września 2019 na PGE Narodowym odbędzie się święto mody! A to za sprawą targów WOW Fashion. Na największym obiekcie targowym w Polsce spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

Patronat medialny nad prestiżowym wydarzeniem objął portal obcasy.pl. 

Wpis znaleziono dzięki:

- WOW Fashion

- Moda

- Targi mody