21-letnia Ukrainka zamordowana w Warszawie

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z warszawskich mieszkań przy ul. Borsuczej. Zabójca jest nadal poszukiwany, zaś motywy, którymi się kierował pozostają nieznane.

Ukrainka zamordowana w Warszawie
Została zamordowana 21-letnia Ukrainka. Foto Hannahjoe7/pixabay

Nie żyje 21-letnia kobieta

Z doniesień świadków wynika, że blisko godziny 14-tej usłyszeli odgłosy kłótni. Jak mówią mieszkańcy osiedla, na początku kobieta i mężczyzna krzyczeli na siebie, lecz chwilę później miało już dojść do rękoczynów. Według sąsiadów 21-letnia Ukrainka wybiegła na balkon i wołała o pomoc. Krzyki kobiety dotarły do przechodniów oraz mieszkańców bloku, którzy poinformowali o tym odpowiednie służby. Niestety, pomoc nie nadeszła w porę.

Przyczyna śmierci i poszukania sprawcy

Jak podają nieoficjalne źródła przyczyną śmierci młodej kobiety były ciosy nożem zadane w okolicy brzucha. Wielogodzinne poszukiwania zabójcy nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Funkcjonariusze podejrzewają 27-letniego Evgenija W., który rzekomo był partnerem zamordowanej kobiety. Zgodnie ze słowami Rzeczniczki Prokuratury Okręgowej w Warszawie, do tej pory nikt nie został zatrzymany i dalej trwają działania zmierzające do ujęcia sprawy.