Charytatywne Imieniny Tomka „Brzozy” – druga edycja już niebawem!

Jeżeli uważasz, że warto pomagać, a na pewno tak jest to już teraz zarezerwuj sobie niedzielne popołudnie 2 października 2016.

charytatywne-urodziny-tomka-brzozy
Charytatywne Imieniny Tomka „Brzozy” – druga edycja już niebawem!

Właśnie wtedy w Legionowie będzie miała miejsce ważna impreza”, Charytatywne Imieniny Tomka „Brzozy” .Gwiazda disco polo MEJK oraz szereg atrakcji i konkursów umili to wyjątkowe popołudnie i wieczór. Tak jak rok temu zamierzamy pomóc Kacperkowi, który cierpi na autyzm – dołącz do nas koniecznie!
Jest to już druga taka impreza, z której wszystkie dochody z wydarzenia zostaną przekazane za pośrednictwem fundacji Zdążyć z Pomocą na rzecz  Kacpra Pacieja, syna wokalisty zespołu InVox.
Kacper jest chłopcem z autyzmem i bardzo pomocna w jego przypadku może okazać się delfinoterapia, jednak jest ona kosztowna. Dlatego liczy się każda złotówka, a im nas pojawi się więcej tym większa szansa na uzbieranie wystarczającej kwoty na leczenie.

Pierwsze Charytatywne Imieniny Tomka „Brzozy” odbyły się rok temu we wrześniu. Pomimo małego rozgłosu już wtedy wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Mieszkańcy Legionowa i okolic pokazali, że mają wielkie serca i podczas tego wieczoru udało się zebrać aż prawie  5 tysięcy złotych. Tym razem zamierzamy uzbierać jeszcze więcej, bo wiemy, że dzięki Waszej pomocy wszystko jest możliwe!

W tym roku na wszystkich zgromadzonych czekać będzie wyjątkowo dużo atrakcji. Imprezę zaczynamy już o godzinie 14:00 pod Ratuszem Miejskim w Legionowie, gdzie będą stoiska zarówno dla maluchów jak i dorosłych. Każdy, kto wrzuci do puszki banknot, może zdobyć na weekend zatankowany samochód czy pakiet startowy dla całej rodziny w biegu Ran Family Fun. A wieczorem będziemy się bawić przy muzyce disco polo, klimat rockowy zapewni zespół Ante,  specjalnie dla Was zagrają takie zespoły jak InVox, The Lovers, Vancouver, E-meil czy Na Plus, a gwiazdą wieczoru będzie MEJK!

Tegoroczne wydarzenie poprowadzi Tomek „Brzoza” Brzeziński, organizator wydarzenia i działacz społeczny, dobrze znany mieszkańcom naszego powiatu.
Na scenie towarzyszyć mu będzie syn Jaś Brzeziński, który również angażuje się w działania wolontariatu w Legionowie.

Do akcji przyłączyło się wiele osób i organizacji. Tegoroczna edycja odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Legionowo, Romana Smogorzewskiego. Na rzecz imprezy charytatywnej działają też samorządowcy  Piotr Zadrożny i radni, między innymi Andrzej Piętka i Przemysław Cichocki, Artur Żuchowski i inni. Warto również wspomnieć o naszych sponsorach, takich jak Restauracja Ratusz czy Aviotex,Fundacja Bizoon ,Master Music Agency – Kompleksowa, Paweł Kanigowski i SMLW dzięki którym po raz kolejny możemy działać na rzecz Kacpra. Medialnie wspiera nas portal dla kobiet www.obcasy.pl

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami pod numerem 728 442 001. A wszystkich jeszcze raz serdecznie zapraszamy 2 października  Ratusz Miejski w Legionowie na II Charytatywne Imieniny Tomka „Brzozy”.

Wpis znaleziono dzięki:

- Charytatywny koncert

- Imieniny Tomka "Brzozy"

- Pomoc dla Kacpra