50-letnia Kinga Korta urodziła. Znamy płeć i imię dziecka!

Gdy gwiazda popularnego reality-show "Żony Hollywood" ogłosiła informację o ciąży, w mediach zawrzało. Opinia publiczna krytykowała ją za zbyt późne macierzyństwo. Dziś witamy jej nowo narodzone dziecko!

foto instagram.com/kingakorta

– Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy cieszyć się zmianą pieluszek – pisała na swoim profilu na Instagramie, zniecierpliwiona oczekiwaniem na poród. Kinga Korta wraz z mężem Chetem od dawna starali się o dziecko. Mimo ogromnego bogactwa, sławy i luksusów, nie potrafili w pełni cieszyć się życiem – do szczęścia brakowało im wspólnego dziecka.

Po latach prób nareszcie się udało, a w tym tygodniu dziecko pary przyszło na świat. – Nasz maluch urodził się w tym tygodniu – jest cudowny! Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak dorasta, rozwija się, przekształca w doskonałą ludzką istotę. Tymczasem będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami, zmianą pieluszek, płaczem, krzykiem i wszystkimi innymi luksusami, które towarzyszą byciu nowymi rodzicami. – napisała świeżo upieczona mama na Instagramie. Malutki chłopiec otrzymał imię Greyson. Gratulujemy!

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia. Nasz maluch urodził się w tym tygodniu – jest cudowny! Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy, jak dorasta, rozwija się przekształca w doskonałą ludzką istotę. Tymczasem będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami, zmianą pieluszek, płaczem, krzykiem i wszystkimi innymi luksusami, które towarzyszą byciu nowymi rodzicami. 💙✨💛 💙Thank you so much for all the well wishes. Our little one was born this week and he couldn’t be more perfect. We can’t wait to watch him grow up, develop his character, and evolve into a lovely human being. Meanwhile let us enjoy the sleepless nights, diaper changing, crying, screaming, and all the other luxuries that come with being new parents. @caramella_interiors #baby #babyboy #motherhood #newparents #allblue #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn

Post udostępniony przez Kinga Korta🎀 (@kingakorta)