Natalia Klimas stanęła na ślubnym kobiercu. Sprawdź szczegóły!

Gwiazda serialu „Barwy szczęścia” Natalia Klimas poślubiła biznesmena Mikołaja. Ceremonia odbyła się na łonie przyrody w rodzinnym gronie.

Foto/instagram.nataliaklimas

Szczęśliwa para pobrała się w minioną sobotę. Ceremonia ślubna była trzymana w całkowitej tajemnicy. W uroczystości brała udział tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Ślubną sukienką zaprojektowała mama Panny Młodej, Joanna Klimas. Warto powiedzieć, że lekka suknia bardzo pasowała Natalii Klimas. O tym, że wzięła ślub, aktorka powiadomiła na swoim profilu na Instagramie. Sakralne foto podpisała krótko: „23.06.2018, mąż i żona”. Życzenie i gratulacji złożyli fani Natalii i m.in. Anna Kalczyńska, Piotr Kraśko, Joanna Horodyńska.

Foto/instagram.nataliaklimas

Aktorka zaręczyła się 10 miesięcy temu. Natalia była już raz zaręczona, ale ten związek nie skończył się happy endem. Ówczesny wybranek Piotr Woźniak-Starak zakochał się w jej przyjaciółce Agnieszce Szulim, z którą później wziął ślub.

Foto/instagram.nataliaklimas

O mężu Natalii niewiele wiadomo. Mikołaj ma rozległą posiadłość na Mazurach, obok stadniny koni Ferensteinów. Jest przyjacielem Piotra Kraśki. Właśnie dzięki Państwu Kraśkom przyszłe małżeństwo się poznało.

Życzymy młodej parze miłości i szczęścia.