Anna Bosak zdecydowała się na nowy projekt, odbiegający od tańca!

Anna Bosak zdobyła ogromną popularność jako uczestniczka pierwszej edycji programu "You Can Dance", emitowanego w 2007 roku na antenie telewizji TVN. Zdecydowała się jednak na rozwój zawodowy odbiegający od tego z czego ją poznaliśmy.

Tancerka dostała się do finału, a na fali tego sukcesu wystąpiła później m.in. w programie „Taniec z gwiazdami” oraz filmie „Kochaj i tańcz”. Taniec nie był jednak jej jedyną pasją – ukończyła psychologię i postawiła na karierę w tym zawodzie. Obecnie zajmuje się prowadzeniem konsultacji i szkoleń z zakresu Lean Management i kompetencji miękkich oraz coachingiem indywidualnym i biznesowym. Od niedawna próbuje ponadto swoich sił jako autorka bloga.

Do założenia bloga nakłonili mnie znajomi – mówi tancerka. Zdecydowała się na taki krok uznając, że ma już nie tylko wiedzę teoretyczną wyniesioną ze studiów, ale i sporo doświadczenia życiowego i może pomagać ludziom. Na blogu publikuje teksty z zakresu psychologii pozytywnej, zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej.

– Zdecydowałam się na prowadzenie bloga, ponieważ doszłam do takiego momentu w życiu, w którym poczułam, że trochę już wiem, trochę już poznałam, doświadczenie coraz bardziej się rozszerza. Faktycznie znajomi mnie zaczęli do tego namawiać – mówi Anna Bosak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

– Chcesz zacząć biegać, dzisiaj załóż buty, wyjdź przed drzwi swojego mieszkania, następnego dnia zejdź na dół na klatkę, kolejnego dnia wyjdź na ulicę, nie rób tego żeby od razu przebiec 10 km, tylko faktycznie krok po kroku osiągniesz upragniony cel – mówi Anna Bosak.

Tancerka poświęca też wiele uwagi tematom z zakresu dbania o kondycję psycho-ruchową, zwłaszcza poprzez taniec i praktykowanie pilatesu, oraz zdrowego odżywiania. Podkreśla, że zamieszczając konkretne porady bazuje nie tylko na wiedzy fachowej, ale także na własnym doświadczeniu. Cierpi na liczne alergie i nietolerancje pokarmowe – wiele elementów jej diety to efekt mniej lub bardziej udanych eksperymentów kulinarnych. Gwiazda twierdzi, że połączenie trzech pasji, jakimi są taniec, psychologia, i pilates, bardzo pomaga jej w holistyczny sposób podchodzić do problemów ludzi.

– Z psychologicznego punktu widzenia wiem, jaki jest cel i dokąd chcę iść i dzięki temu, czy to przez ruch, czy to przez wyraz słowny, potrafię w jakiś sposób bardziej na miękko osiągnąć te cele i to jest ewidentne – mówi Anna Bosak – Lubię jak ludziom jest wygodnie – i w kontekście komunikacyjnym, i w kontekście relacji, bycia obok siebie, i w kontekście tego, że wolę siedzieć na wygodniejszym fotelu niż na niewygodnym krześle.

Wpis znaleziono dzięki:

- Anna Bosak

- Taniec z gwiazdami

-