Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła. Znamy płeć i imię dziecka!

Potomkini arystokratycznego rodu i jej mąż przywitali na świecie czwartą pociechę. Wspaniałą nowiną podzielili się z fanami na Instagramie.

"<yoastmark

Aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka znana jest szerszej publiczności z takich hitowych produkcji, jak „Dom nad rozlewiskiem”, „Szpilki na Giewoncie” czy „Usta usta”. Gwiazda realizuje się także muzycznie. Już w 2012 roku ukazała się jej płyta z piosenkami ze spektaklu „Morfina”. W 2020 słuchaczom zaprezentowany został drugi krążek, „Euforia/Panika”. Pomimo udanej kariery, aktorce nie brakuje czasu na życie rodzinne. Teraz na pewno poświeci mu jeszcze więcej energii, bo razem z mężem doczekali się właśnie czwartego dziecka.

Zobacz także: Czego nauczyły dzieci Annę Czartoryską?

Rodzina jak malowana

Anna Czartoryska wyszła w 2013 roku za Michała Niemczyckiego, syna miliardera Zbigniewa Niemczyckiego. Rok później na świecie pojawił się ich pierwszy syn, Ksawery. W 2016 roku dumnym rodzicom urodziła się córeczka, Janina, a w 2019 Czartoryska-Niemczycka powiła Antoniego. Teraz do tej gromadki dołączył kolejny chłopczyk! Jak wyjawiła szczęśliwa mama, razem z mężem zdecydowali się nadać mu imię Stefan.

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła

19. kwietnia aktorka umieściła na Instagramie zdjęcie z nowonarodzonym Stefanem. Post podpisała tymi słowami:

W te Święta największym (choć maleńkim) darem dla nas jest nasz synek, Stefan 💙 Oboje czujemy się dobrze i jesteśmy już w domu ku wielkiej radości Taty i starszego rodzeństwa:-)

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!