Anna Lewandowska z nową przekąską! Będzie hit?

Żona naszego najsłynniejszego piłkarza Roberta Lewandowskiego, wspiera męża jak tylko potrafi. Jako, że z wykształcenia jest dietetykiem, osobiście układa dietę dla Roberta oraz serwuje mu zdrowe i dodające energii przekąski.

Anna Lewandowska. GA
Anna Lewandowska. GA

Anna Lewandowska (27 l.) nie chce być tylko żoną gwiazdy futbolu, ale pragnie osiągnąć w życiu sukces. Ma na to ogromną szansę, ponieważ jest uwielbiana przez tysiące Polek, które chętnie z nią ćwiczą, a przede wszystkim podpatrują styl życia, którym Lewandowska dzieli się w portalach społecznościowych.

Jedna z najpiękniejszych WAGs jest dietetykiem, dlatego proponowane przez nią potrawy z pewnością są zdrowe i zbilansowane, dlatego nie tylko Robert chętnie korzysta z jej porad. Ostatnio cała Polska mogła usłyszeć o „kulkach mocy”, którymi zajadał się m. in. Karol Linetty – zawodnik Lecha Poznań, który na co dzień współpracuje z Lewandowską.

„Po kulkach mocy” przyszedł czas na kolejny zdrowy przysmak trenerki – „batonik mocy”! Nową przekąską poczęstowała już oczywiście swojego męża oraz bramkarza – Wojtka Szczęsnego, czym pochwaliła się na swoim Instagramie:

@annalewandowskahpba/Instagram
Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny. @annalewandowskahpba/Instagram

Naszym zdaniem to właśnie ten produkt może stać się największym hitem Lewandowskiej! Jeśli tylko jest smaczny i faktycznie dodaje energii oczywiście 😉 Skoro nasza drużyna wygrała ze Szwajcarią i przeszła do ćwierćfinału tak wielkich zawodów, jakimi są Mistrzostwa Europy, pewnie działają! Mamy nadzieję, że Anna przywiozła ich duży zapas na Euro 2016 i przed meczem z Portugalią także pomoże naszym Orłom w nabraniu sił! 🙂