Czy Lovvi.pl wprowadzi doradcę on-line ds. prezentów?

Nie wiesz, co kupić ukochanej osobie? Nie jesteś jedyny. Mimo miłością, jaką darzymy krewnych i przyjaciół, młodemu mężczyźnie może być trudno dobrać prezent idealny dla starszej kobiety, podobnie jak dziadek zwykle nie do końca potrafi dobrać coś dla nastoletniego wnuczka.

Czy Lovvi.pl wprowadzi doradcę on-line ds. prezentów?

Czy chciałbyś mieć osobistego doradcę w sprawie prezentów? Pewnie tak, bo kupno czegoś dla ukochanej osoby nie zawsze jest łatwe. Gdy próbujemy wybrać coś dla starszych, często przez brak życiowego doświadczenia nie mamy jeszcze pojęcia, co mogłoby się przydać osobie w wieku 50- czy 70 lat. Z kolei gdy to starszy członek rodziny próbuje dobrać coś dla córki czy wnuka, pogrąża go nieznajomość trendów i aktualnie popularnych gadżetów. Każdy, kto ma dziecko wie, że laikowi trudno odróżnić telefon komórkowy anonimowej marki od firmowego, a różnica może być taka, jak pomiędzy nietrafionym a wymarzonym prezentem. Podobne refleksje często mają mężowie, którzy kupują żonie perfumy nie wiedząc, że marka ma tu zwykle kluczowe znaczenie.

Jak wybrać prezent w internecie?

Nic dziwnego, że wybór prezentu może zająć tygodnie. W przypadku dziecka czy nastolatka to dodatkowy problem, bo w międzyczasie preferencje dotyczące tego, jaka ma być dana rzecz, mogą się wielokrotnie zmienić. Dlatego lepiej zdecydować się na szukanie prezentu przez internet. Tu pojawia się jednak dodatkowy problem. Ofert i sklepów jest tak wiele, że nie sposób się w nich zorientować. Osoby, które nie są zbyt biegłe w szukaniu prezentów przez internet, łatwo padają ofiarami oszustów, i często zdarza się, że po zaksięgowaniu wpłaty azjatycki sklep czy sprzedawca znika z sieci. Zresztą takie problemy pojawiają się też w Polsce, choćby z podrabianymi towarami. Nie znając się dobrze na kosmetykach czy ubraniach bardzo trudno odróżnić na internetowym portalu podróbkę od autentyku. W przypadku ubrań i toreb problemem będzie tylko rozczarowana mina solenizanta, którzy otworzy prezent i zobaczy torebkę Chamel zamiast Chanel. Jednak już wtedy, gdy chodzi o kosmetyki czy suplementy diety, konsekwencje mogą być znacznie poważniejsze – od poparzeń, przez podrażnienia, aż po gwałtowne pogorszenie się stanu skóry.

Czy Lovvi.pl wprowadzi doradcę on-line ds. prezentów?

Za duży wybór też może ograniczać

Jednak nawet kupowanie prezentów przez internet na portalach zaufanych bywa mocno kłopotliwe. Często zdarza się, że dla zaczynamy szukać dla przyjaciółki czy chłopaka rośliny doniczkowej, po chwili znajdujemy inne gadżety do wystroju wnętrz, a godzinę później lądujemy na portalu z reprodukcjami najsłynniejszych obrazów, skąd przenosimy się pod wpływem impulsu na stronę, gdzie można zamówić obraz z dowolnym zdjęciem. Często trudno się zatrzymać podczas takich poszukiwań a ogrom możliwości w końcu sprawia, że poszukiwanie prezentów przez internet kojarzy się nam z męczarnią. Jeśli masz mało czasu, szybkie wybranie czegoś na portalu aukcyjnym jest właściwie niemożliwe przez ogrom różnych dostępnych możliwości. Dlatego tak cenione są pomysły takie, jak portalu Lovvi, który zamierza wprowadzić usługi doradcy on-line ds. prezentów. Taki specjalista będzie zawsze dostępny by podpowiedzieć, co najbardziej spodoba się danej osobie. Możesz powiedzieć doradcy on-line ds. prezentów Lovvi tyle, ile wiesz: wiek, płeć czy okazja wystarczą, by coś dobrać. Jeśli wiesz więcej, szanse na dobranie idealnego upominku dodatkowo rosną. Znając zainteresowania, styl życia i preferencje danej osoby, doradca prezentowy Lovvi jest w stanie bez problemu wybrać coś, co na pewno spodoba się solenizantowi czy jubilatce.

Doradza społeczność i specjalny doradca

Dodatkowo sprawę ułatwia społeczność, która na portalu Lovvi może zamieszczać swoje rekomendacje. Jeśli kupiłeś daną rzecz i spodobała się Twojemu 16-letniemu kuzynowi, który lubi piłkę nożną, to możesz to zaznaczyć w komentarzu pod rzeczą, by ułatwić wybór innym osobom planującym zakupy. Prezenty są też oceniane prostym systemem gwiazdek, które dają znać, która rzecz cieszy się największą popularnością i jest najczęściej wybierana. Doradca prezentowy Lovvi.pl i rekomendacje użytkowników to oryginalny koncept, pozwalający wyeliminować konieczność przeszukiwania całymi dniami internetu, zanim uda Ci się trafić na coś odpowiedniego. Nie przypadkowo w ostatnich latach tak dużą popularnością cieszą się blogerki i influencerzy. W anonimowym świecie internetu szukamy czegoś personalnego, autentycznych opinii i prawdziwych emocji. Pozwalają nam one lepiej ocenić widziane w sieci towary, których jest przecież tak wiele. Wśród setek „polecanych” i „wyróżnionych” produktów coraz trudniej wybrać to, co naprawdę się spodoba jubilatowi, szczególnie gdy nie widzimy ich na żywo, nie możemy ich dotknąć ani porównać. Dlatego coraz bardziej zaczynamy cenić opinie autentycznych użytkowników. Wiedza o tym, że ktoś wybrał i polubił już ten produkt, upewnia nas, że wybór jest słuszny. Opinie innych mogą podpowiedzieć, jakie są zalety i wady wybranego rozwiązania. Możemy im zaufać, gdy wiemy że są to autentyczne opinie osób, które naprawdę wypróbowały daną usługę. Dodając do tego jeszcze usługi doradcy prezentowego zyskujemy idealne połączenie, które pozwala zawsze wybrać prezent idealny niezależnie od okazji i posiadanego aktualnie budżetu.