Dawno niewidziany w mediach Michał Milowicz gwiazdą kolejnego odcinka programu

Aktor znany szerszej publiczności z takich kultowych filmów jak „Poranek kojota”, „Chłopaki nie płaczą” czy serialu „Sąsiedzi” w ostatnich latach raczej stronił od mediów. W jakim programie będziemy mogli go zobaczyć?

Za czasów swojej świetności media pisały o nim non stop, teraz ciężko być na bieżąco z jego życiem, a główny zainteresowany jako powód podaje to, że zniknął na własne życzenie i wróci, kiedy w jego życiu zawodowym wydarzy się coś spektakularnego; coś, co będzie warte uwagi.

Co prawda, nie jest to chyba powrót na dobre, ale fanki Michała z pewnością ucieszy fakt, że będą mogły zobaczyć go znowu na ekranie i posłuchać, co ciekawego gwiazdor ma do powiedzenia, w następnym odcinku „Ciastka z dziurką”.

Monika Rebelak i Michał Milowicz w programie „Ciastko z dziurką” Foto Obcasy.pl

To nowy program, którego pomysłodawcą jest Monika Rebelak – redaktor naczelna serwisu obcasy.pl. Można powiedzieć, że projekt jest nowym dzieckiem Moniki, które dopiero raczkuje, a obecność takich osobowości, jak Milowicz czy Walter z pewnością szybko pomoże mu stanąć na nogi.

Milowicz wraz z inną znaną aktorką – Katarzyną Walter – będą dyskutować na luźne tematy z prowadzącymi. Już w zapowiedzi odcinka widzimy, że wszystkim dopisywał humor, dzięki czemu „gadka się kleiła”. Michał żartuje, Kasia ze swoją ripostą również nie pozostaje mu dłużna.

Jesteście ciekawi, jak aktor wypadnie? My bardzo.