Horoskop od 4 marca do 11 marca 2024

Panny rozpoczną tydzień od energicznych działań, wypełnią czas obowiązkami, a te, które mają teraz ferie będą uprawiać sport dla zdrowia.

wodnik

Czy w tym tygodniu będzie nam sprzyjało szczęście? Dobre nastawienie skutkuje dobrymi wydarzeniami!

Baran

Barany na początku tygodnia będą pełne wigoru i optymizmu, będą dążyć do sukcesu, działać będą żywiołowo i dynamicznie. Energia będzie je rozpierać. Od środowego popołudnia  będą musiały działać wolniej, może je drażnić racjonalizm innych, ale nie odmówią sobie zmysłowości. W weekend nastawią się na życie towarzyskie, poznawanie nowych ludzi i rozrywki oraz sport.

Byk

Na początku tygodnia Byki mogą mieć poczucie, że wszystko toczy się zbyt szybko, ludzie wokół mogą być nieco agresywni, ale wśród tego wszystkiego mogą liczyć na sukcesy zawodowe. Od środowego popołudnia mogą spodziewać się przypływu gotówki, sprawy materialne będą układać się po ich myśli, a w związkach zapanuje ciepła atmosfera. Weekend poświęcą na rozrywki i spotkają się z przyjaciółmi.

Bliźnięta

Bliźnięta będą miały udany tydzień. Na początku tygodnia wpadną w wir wydarzeń, będą w ruchu, tak jak lubią, a do tego dziać się będą ciekawe rzeczy. Tylko w poniedziałek rano mogą mieć problem z wyjściem z łóżka. Od środy będą miały praktyczne podejście do życia, sprawy codzienne mogą stać się ważne. W weekend będą w swoim żywiole, wśród ludzi, czekają je wyjazdy i imprezy.

Rak

Raki na początku tygodnia będą w gorszym nastroju, mogą wejść w konflikt z kimś w pracy i pokłócić się z partnerem, ale przede wszystkim wpadną w dołek emocjonalny. Od środy zdecydowanie poczują się lepiej, wszelkie problemy ze zdrowiem się uspokoją, a finansowe sukcesy poprawią im humor. W sobotę pomyślą o jakimś weekendowym wyjeździe i spotkaniach z przyjaciółmi.

Lew

Na początku tygodnia Lwy będą tryskać energią, wezmą się z zapałem do pracy, będą bardzo kreatywne i przedsiębiorcze. Od środy czekają je konflikty w domu i w pracy, mogą spodziewać się problemów i trudnych sytuacji, upór może je zgubić. W weekend odczują przyjemność z czasu wolnego, zajmą się sportem i życiem towarzyskim, co pomoże im się odprężyć i wypocząć.

Panna

Panny rozpoczną tydzień od energicznych działań, wypełnią czas obowiązkami, a te, które mają teraz ferie będą uprawiać sport dla zdrowia. Od środy zajmą się sprawami materialnymi, mogą odczuć poprawę sytuacji finansowej, co zdecydowanie poprawi im humor. Sobota przyniesie im pogorszenie samopoczucia, mogą mieć problemy ze zdrowiem i cały weekend mogą mieć przez to zepsuty.

Waga

Wagi na początku tygodnia będą wyjątkowo sprawne w działaniu, zapomną o niepewności i niezdecydowaniu, energicznie wezmą udział w życiu zawodowym. Od środy będą wyciszone, nastawione na przyjemności zmysłowe, mogą wybrać się do kosmetyczki lub fryzjera. Weekend spędzą w wesołym towarzystwie, na imprezach albo wycieczkach, będą miały dużo okazji do wymiany myśli.

Skorpion

Od poniedziałku Skorpionom trudno się będzie skupić na czymś konkretnym, muszą uważać, żeby nie rozpraszać się w działaniu, a także by nie brać na siebie zbyt dużo. Od środy zwolnią tempo, mogą mieć dobry czas w interesach, odczują wyraźnie poprawę w finansach. W weekend czeka je ożywione życie towarzyskie, mnóstwo rozmów, telefonów i spotkań z ludźmi, mogą też na weekend wyjechać na narty.

Strzelec

Strzelce rozpoczną tydzień pełne energii i optymizmu, będą szybko działać, a mało myśleć. Będą bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej, co sprawi, że rzucą się w romansowanie. Od środy mogą mieć poczucie, że ktoś chce je ograniczać, brak im będzie wolności i swobody poczynań. Weekend będą mogły zaliczyć do udanych, zwłaszcza jeśli będą mogły wyjechać na narty lub brać udział w imprezach.

Koziorożec

Koziorożce na początku tygodnia mogą być nerwowe i kłótliwe, mogą mieć problemy ze zdrowiem, powinny zadbać o siebie i swoje potrzeby. Od środy nastrój zdecydowanie im się poprawi, sprawy zawodowe nabiorą rumieńców, mogą w tym czasie spłynąć nowe zamówienia czy zlecenia. Weekend będzie okazją do spotkań towarzyskich, być może wyjadą gdzieś na narty.

Wodnik

Wodniki w poniedziałek rozpoczną tydzień pełne energii, wezmą się za działanie, będą nastawione na pozytywne rozwiązania. We środę popołudniu mogą spotkać się z krytyką i to sprawi, że będą miały kiepski nastrój. Powinny zadbać o swoje zdrowie. W weekend będą mogły prowadzić ożywione życie towarzyskie, chętnie gdzieś wyjadą, żeby zmienić otoczenie.

Ryby

Na początku tygodnia Ryby mogą być zmęczone nadmiernym tempem życia, często będą miały wrażenie, że jedno wydarzenie goni drugie. Od środy będą mogły odpocząć, oddać się przyjemnościom zmysłowym, zajmą się praktyczną stroną życia. W weekend mogą mieć chandrę, problemy ze zdrowiem, powinny ciepło się ubierać, żeby nie rozchorować się na dłużej.