Jennifer Aniston za rękę z Bradem Pittem na SAG Awards

Czy aktorka wybaczyła swojemu byłemu mężowi?

 

Jennifer Aniston za rękę z Bradem Pittem na SAG Awards. Foto Flickr

Za nami SAG Awards 2020! Tegoroczna edycja gali z pewnością zapadnie na długo w pamięci fanom duetu Brada Pitta i Jennifer Aniston. W tym roku aktorzy wspólnie świętowali swoje zwycięstwa – Brad jako najlepszy aktor drugoplanowy, a Jennifer jako najlepsza aktorka w serialu dramatycznym.

To ich pierwsze wspólne zdjęcie od niemal 15 lat! Para pobrała się w 2000 roku, a małżeństwo trwało przez 5 lat, aż do ujawnienia romansu Brada z koleżanką z planu „Mr. & Mrs. Smith”. Wiadomo, jak historia potoczyła się dalej – Aniston została zastąpiona Angeliną Jolie i od tamtej pory jej stosunki z byłym mężem nie należały do najprzyjaźniejszych. Coś musiało się zmienić, a media coraz częściej wspominają o ich domniemanym powrocie. Trudno w to wierzyć, ale trzeba przyznać, że zachowanie gwiazd na ostatniej publicznej imprezie jest niejednoznaczne.

Podczas przemówienia Aniston, Brad z uśmiechem zatrzymał się za kulisami, by móc posłuchać co mówi jego była żona. Natomiast podczas mowy aktora (w której, nawiasem mówiąc, kilka razy zakpił z afery rozwodowej), kamera kierowała się w stronę Aniston i chwytała jej szczery śmiech.

Czy do siebie wrócili? Niekoniecznie. To co jest pewne – para zakopała topór wojenny i wróciła na ścieżkę przyjaźni. Oby tak dalej!

Wpis znaleziono dzięki:

- Jennifer Aniston

- Brad Pitt

- Angelina Jolie